BrzydUla 2, odcinek 151: Ula wygarnie Markowi co myśli o jego przeprowadzce. Pójdą w złym kierunku

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 151: Ula wygarnie Markowi co myśli o jego przeprowadzce. Pójdą w złym kierunku

BrzydUla 2, odcinek 151: Ula wygarnie Markowi co myśli o jego przeprowadzce. Pójdą w złym kierunku

2021-05-17 16:23

W 151 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) znów spędzi poranek w rodzinnym domu. Wynajął swoje mieszkanie, już kilka razy miał się wynosić, a jednak cały czas nie może ostatecznie pożegnać się z rodzinnym gniazdkiem. Dobrzańska w "BrzydUla 2" nie chce stracić męża, a z drugiej strony pogubiła się już w planach Marka. W końcu dojdzie do niefortunnej rozmowy, gdzie oboje się nie zrozumieją. Pójdą w złym kierunku, a będzie jeszcze gorzej.

"BrzydUla" 2 odcinek 151 - czwartek, 20.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 151 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek spotkają się rano we wspólnej łazience. Dobrzański nadal nie przeniesie się całkowicie do swojego mieszkania. Nasuwa się pytanie, po co w ogóle je wynajął, skoro nie bardzo tam przebywa. Ulę zacznie to dręczyć, bo już nie będzie rozumiała, o co właściwie chodzi mężowi. Uparcie trwał przy rozwodzie, nie chciał pracować nad związkiem, by uniknąć ostatecznego rozstania. 

Ula w 151 odcinku "BrzydUla 2" będzie już na tyle zdziwiona i zagubiona całą sytuacją, że postanowi wtrącić się do spraw Marka. Przeszkodzi mu w porannej toalecie, bo będzie się zachowywał, jakby nadal miał zamiar mieszkać z nią i dziećmi na stałe.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 152: Ula pierwszy raz w mieszkaniu Marka zobaczy go w fatalnym stanie. Dobrzański przesadzi z alkoholem? ZWIASTUN

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

W 151 odcinku "BrzydUla 2" Marek jak co dzień rano będzie mył zęby, aż zauważy dziwną minę żony.

- Zaraz się zwijam. Co? - zapyta Marek w "BrzydUla 2".

- Nic. Śniłeś mi się. Tak dziwnie, że się przeprowadzasz - powie smutna Ula.

- Bo się przeprowadzam, mówiłem ci wczoraj wieczorem, pewnie dlatego... - nie dokończy Dobrzański.

- Nie rozumiem cię. 

Marek będzie przekonany, że żonie chodzi o to, że nie rozumie do z pełną buzią szczoteczki do zębów i pasty, więc powtórzy.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Jedna wróżba zmieni życie Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku! Nic już nie będzie takie samo

Marek w 151 odcinku "BrzydUla 2" kompletnie minie się myśleniem z żoną.

- Bo się wyprowadzam, mówiłem ci wczoraj wieczorem, pewnie dlatego ci się przyśniło - powtórzy po umyciu zębów.

- To zrozumiałam - skwituje zniesmaczona Ula.

Z dziwnej wymiany zdań Dobrzańskich wynika, że Ula kompletnie pogubiła się w działaniach męża, a on jej nie rozumie. Może dlatego Dobrzańska powie wprost, że nie rozumie co wyprawia Marek. Niby chce się wyprowadzać, ale od dłuższego czasu nie ma siły do końca tego zrobić. Wkrótce w "BrzydUla 2" będzie jeszcze gorzej, bo parę czeka burzliwa rocznica ślubu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze