BrzydUla 2, odcinek 118: Marek zabierze Uli dzieci! Wyprowadzka za zawsze zrujnuje rodzinę Dobrzańskich

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 118: Marek zabierze Uli dzieci! Wyprowadzka za zawsze zrujnuje rodzinę Dobrzańskich

BrzydUla 2, odcinek 118: Marek zabierze Uli dzieci! Wyprowadzka za zawsze zrujnuje rodzinę Dobrzańskich

2021-03-30 11:47

W 118 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) okaże się bezczelny! Nie dość, że tuż po przyjeździe z wakacji, rzuci Uli (Julia Kamińska) pozwem rozwodowym, to jeszcze na jej oczach będzie planował wyprowadzkę i szukał mieszkania. W "BrzydUla 2" nawet nie pofatyguje się, żeby oszczędzić Dobrzańskiej upokorzeń i śmiało zacznie negocjować warunki mieszkaniowe, uwzględniając przy tym dzieci! Wygląda na to, że planuje zabrać Uli wszystko, łącznie z ukochanymi Julką (Maria Włodkowska) i Kubą (Jakub Rutkowski).

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 118 - piątek, 2.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 118 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie odpuści Uli. Rozwód będzie pewny, a on nie oszczędzi Dobrzańskiej nerwów. To z inicjatywy mężczyzny spotkają się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Ula zdradziła do z Arturem (Karol Pocheć), ale Marek wciąż dokłada jej bólu. W końcu okaże się, że planuje dziwne kroki, które mogą świadczyć, że chce zabrać jej dzieci i zostawić z niczym! W 118 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańscy zaczną się ostro kłócić o sprawy firmy, ale na szczęścia uspokoi ich Ania (Monika Fronczek). Szkoda, że w kwestiach prywatnych przyjaciółka nie może im pomóc.  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Marcin odnajdzie Izę i dzieci na ulicy! To potrząśnie Chodakowskim

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

Nikt w "BrzydUla 2" nie spodziewa się, że Marek, za plecami żony, podejmuje aż tak poważne kroki co do ich rozstania. Bez żadnej krępacji, odbierze telefon od agencji nieruchomości i zacznie negocjować warunki mieszkaniowe.

- Tak pani Moniko? Ooo, to brzmi fajnie. A nie, nie. Ja zaznaczyłem, że chodzi o 2/3 pokoje, dzieci muszą mieć swoją przestrzeń zabawy czy nauki. Rok, półtora, a potem będę musiał coś kupić. Tak, kredyt - powie do telefonu Marek. 

Ula oniemieje, że mąż poczynił już poważne plany. Skoro chce wynająć duże mieszkanie, planuje tam zabrać Julkę i Kubę!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 116: Wściekła Ula oskarży Marka o romans z Pauliną. Nie będzie chciał się nawet wytłumaczyć - ZWIASTUN

Marek w "BrzydUla 2" już nawet nie będzie ukrywał, że nie liczy się ze zdaniem Uli. To on przewodniczy całej sytuacji z rozwodem i to właśnie jego warunki są zawsze na pierwszym miejscu. Dobrzańska tylko biernie czeka na kolejne ruchy męża. Może się więc okazać, że mocno się zdziwi, kiedy zostanie z niczym! Ula nigdy nie umiała do końca zawalczyć "o swoje", dlatego też oby się nie okazało, że oprócz męża straci również dzieci. Powinna się mocno zastanowić czy oddawać pełną kontrolę nad rozwodem Markowi, który w przeciwieństwie do niej, planuje swoje ruchy. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze