BrzydUla 2, odcinek 112: Podły plan Marka doprowadzi go do klęski. Wyzna Sebastianowi, że żałuje rozwodu

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 112: Podły plan Marka doprowadzi go do klęski. Wyzna Sebastianowi, że żałuje rozwodu

BrzydUla 2, odcinek 112: Podły plan Marka doprowadzi go do klęski. Wyzna Sebastianowi, że żałuje rozwodu

2021-03-25 10:45

W 112 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) przekona się, że jego plan rozwodu z Ulą (Julia Kamińska) i wręczenie jej papierów rozwodowych bez żadnej dyskusji, doprowadzi go do klęski. Był pewny siebie i cały czas powtarzał, że nie ma szans na ratunek małżeństwa. Aż w końcu w "BrzydUla 2" faktycznie rzuci Dobrzańskiej pozew rozwodowy, po czym zrozumie co się właśnie stało. W rozmowie z Sebastianem (Łukasz Garlicki) wyzna, że żałuje tego co zrobił. Dotrze do niego, że przesadził, ale sytuacja będzie wyglądała na nie do odkręcenia.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 112 - czwartek, 25.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 112 odcinku "BrzydUla 2" Marek wręczy Uli okrutny prezent. Swój podły plan realizował od dawna. Pod nieobecność Uli przygotował pozew rozwodowy i zawarł w nim wszystkie punkty rozwodu. Dobrzańska będzie w szoku, że mąż nie tracił czasu i kiedy ona opiekowała się dziećmi na wakacjach w Grecji, on wszystko skrzętnie zaplanował. W "BrzydUla 2" Marek bez większych emocji wygarnie Uli przebieg ich rozwodu i nazwie to "czymś normalnym".

- To jest wstępna wersja - Marek poda żonie pozew. - Jeśli są jakieś akapity, które ci nie pasują, to... - powie Dobrzański.

- Żaden zapis mi nie pasuje, ani jeden - pomyśli kobieta. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2413: Podły ojciec Klary żyje?! Tajemnicze zniknięcie Olgierda to początek oszustwa!

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Ula wróci do Marka po metamorfozie. Nowy wygląd Uli wstrząśnie wszystkimi!

Marek w 112 odcinku "BrzydUla 2" będzie bezwzględnie trzymał się planu, aż doprowadzi żonę do łez! Na szczęście pomyśli chociaż o dzieciach.

- To jest po prostu straszne i okrutne, szczególnie dla nich. Dlatego powinniśmy o tym normalnie rozmawiać, jak o zwyczajnych rzeczach. Ja tak uważam - powie Marek myśląc o dzieciach i całej, trudnej sytuacji.

- Zwykły, normalny rozwód. Najzwyklejsze na świecie rozstanie, amen - pomyśli Ula, ale się nie odezwie. 

Później w "BrzydUla 2" Marek uda się na rozmowę z Sebastianem, a załamana Ula spróbuje znaleźć pocieszenie u Ani (Monika Fronczek)

Przeczytaj: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

Do Marka w 112 odcinku "BrzydUla 2" wreszcie dojdzie, co właściwie zrobił.

- Wszystko było dokładnie jak sobie zaplanowałem - zacznie Marek, ale wcale nie będzie dumny z realizacji podłego planu.

- A ona? Co? - zapyta Seba.

- Nic, prawie w ogóle się nie odezwała...

- Żałujesz? - dopyta przyjaciel.

- Nie wiem, nie chyba nie... Tak! Żałuję! Wszystko powiedziałem tak jak miało być, konkretnie, jak ostatni gnój - przyzna Dobrzański.

W "Brzydula 2" okaże się, że plan Marka odwrócił się przeciwko niemu. Miał "na zimno" podejść do rozwodu i tak też zrobił, po czym zrozumie, że to była koszmarna decyzja. 

Najnowsze