BrzydUla 2, odcinek 111: Nowy wygląd Uli wstrząśnie Paulinę. Będzie ratowała się ucieczką

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 111: Nowy wygląd Uli wstrząśnie Paulinę. Będzie ratowała się ucieczką

BrzydUla 2, odcinek 111: Nowy wygląd Uli wstrząśnie Pauliną. Będzie ratowała się ucieczką - ZWIASTUN

2021-03-24 22:37

W 111 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) zjawi się w F&D i zrobi furorę! Wszyscy padną z wrażenia na widok odmienionej Dobrzańskiej, która będzie szczuplejsza, pięknie ubrana i pomalowana. Marek (Filip Bobek) w 111 odcinku "BrzydUli" jako ostatni zobaczy żonę, bo cały czas będą się mijać. Znacznie wcześniej olśniewającą Ulę zauważy Paulina (Maja Hirsch), która oniemieje na jej widok. W pośpiechu zdecyduje się na ucieczkę z firmy! Wstrząśnięta Febo w życiu nie spodziewałaby się takiej przemiany rywalki. Nowy wygląd Uli wywoła spora zamieszania w całej firmie. Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 111 - środa, 24.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 111 odcinku "BrzydUla 2" Ula pojawi się wreszcie w F&D i to dużo wcześniej niż Marek, który nie spotka żony od razu po powrocie z wakacji. To jego wina, bo zamiast odebrać rodzinę z lotniska, on wdał się w szemrane interesy roztrzęsionej Pauliny i spędził z nią wieczór. Do ostatniego momentu w 111 odcinku "BrzydUla 2" nie zobaczy żony, która przyjedzie całkiem odmieniona! Współpracownicy nie będą mogli się nadziwić na jej widok. Entuzjazmu nie podzieli jednak zazdrosna Febo. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 122: Dzieci Uli i Marka zaginą. Tragedia znów połączy Dobrzańskich, ale przeszkodzi im Artur - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Ula wróci do Marka po metamorfozie. Nowy wygląd Uli wstrząśnie wszystkimi!

W 111 odcinku "BrzydUla 2" Paulina zadzwoni do Marka i podziękuję za ratunek w sprawie Aleksa (Mariusz Zaniewski).

- A kiedy się tutaj pojawisz? -zapyta.

- Później, wiesz, muszę parę rzeczy załatwić. Ula mnie zastąpi, powinna już być na miejscu - odpowie Marek.

- Ona już tu jest... Widzę ją - Paulina w "BrzydUla 2" wyraźnie zmarkotnieje na widok Dobrzańskiej i nie dopuści, by kobieta ją zauważyła. Ucieknie przed nią jak tchórz! 

Przeczytaj: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

W "BrzydUla 2" Paulina oniemieje na widok odmienionej Uli. Dlatego cicho wymknie się do windy i wyjdzie z budynku. Może będzie kierowana wstydem, że zajęła Marka w nocy, przez co on nie odebrał żony i dzieci z lotniska. Cała sytuacja w "BrzydUla 2" zmieni się, jak tylko Dobrzański ujrzy żonę. Będzie oszołomiony na widok pięknej Uli. Spojrzą się na siebie jak za dawnych lat, ale niestety to nie przekona Marka do porzucenia planów o rozwodzie. Wygląda na to, że ich małżeństwo naprawdę jest skończone. 

Najnowsze