BrzydUla 2. Metamorfoza Julii Kamińskiej. Aż tak poświęciła się dla roli Uli?

i

Autor: Instagram / Materiały prasowe TVN BrzydUla 2. Metamorfoza Julii Kamińskiej. Aż tak poświęciła się dla roli Uli?

BrzydUla 2. Metamorfoza Julii Kamińskiej. Aż tak poświęciła się dla roli Uli? - ZDJĘCIA

2021-08-06 13:54

Ula (Julia Kamińska) z "BrzydUla 2" bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Zaczynając od nieokrzesanej aparatki z wielkimi okularami, kończąc na kobiecie z klasą i zasadami. Dobrzańska ma w swoim życiu wiele przeobrażeń. To jednak nie koniec metamorfoz Uli! Julia Kamińska zmieniała sporo w swoim wyglądzie co oznacza, że w "BrzydUla 2" Ula też będzie wyglądała inaczej. Aktorka zrelacjonowała wizytę w jednym z salonów i pochwaliła się efektem prac stylistów. To dla roli Uli poświęciła się dla zmian?

Kolejna metamorfoza Uli w "BrzydUla 2" 

Ula w pierwszej części "BrzydUla 2" pokazała się jako skromna dziewczyna z Rysiowa, która marzy o karierze i zarobieniu pieniędzy, by pomóc rodzinie. Zatrudniła się w domu mody F&D jako lekko nieokrzesana, bardzo młoda kobieta z metalowym aparatem na zębach, za dużymi okularami i w specyficznym stroju. Z czasem w "BrzydUla 2" Ula zaczęła się zmieniać i dojrzewać. W końcu z pomocą Pshemko (Jacek Braciak) przeobraziła się w kobietę z klasą, na szpilkach i z idealnie ułożoną fryzurą.

10 lat później, w drugiej części "BrzydUla 2" Ula na powrót przestała zwracać uwagę na wygląd. Stała się "kurą domową" i tylko Marek (Filip Bobek) robił karierę. Ona została w domu z dziećmi i nadprogramowymi kilogramami po ciąży. Wszystko się jednak zmieniło po wakacjach w Grecji, skąd Ula wróciła szczupła, pięknie ubrana i pomalowana. 

Przeczytaj: M jak miłość. Koniec domu na Wietrznej. Joasia na długi odda ostatnią pamiątkę

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

Wygląda na to, że to nie koniec zmian w "BrzydUla 2". Julia Kamińska zrelacjonowała na swoim Instagramie wizytę w salonie piękności, gdzie zdecydowała zmienić swój wygląd. Postanowiła zrobić nową fryzurę, więc podcięła włosy i popracowała nad ich kondycją. Efekt finalny zachwyca! Włosy gwiazdy "BrzydUla 2" są lśniące i zadbane. To oznacza, że i Ula będzie się cieszyć dopracowaną fryzurą w nowych odcinkach po wakacjach 2021, które będą odtąd emitowane jedynie od poniedziałku do czwartku. 

Przeczytaj: ​​​​​M jak miłość. Kochanki Argasińskiego pojawią się w najgorszym momencie. Patrycja ucieknie do Łukasza, ale nie na długo

W kolejnych odcinkach "BrzydUla 2" Ulę czekają zawirowania miłosne, bo do jej życia znów wkroczy Piotr (Maciej Brzoska), którego poznała w 1 części "BrzydUla" i który rywalizował z Markiem o jej serce. Rozwód z Dobrzańskim nadal będzie się toczył, ale czy ostatecznie do niego dojdzie? Jeszcze nie wiadomo. Pewnym jest, że wybuch namiętności małżeństwa pod koniec minionego sezonu "BrzydUla 2" nie pozostanie im obojętny. Z jakichś powodów będą jednak ukrywać, że znów wiąże ich coś więcej niż dzieci. 

Zobacz Julię Kamińską w nowym wydaniu w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze