Barwy szczęścia

Szokujące ZDJĘCIA Kasi z Barw szczęścia! Kiedyś Kasia Glinka wyglądała zupełnie inaczej. Trudno ją poznać!

Szok na Instagramie gwiazdy "Barw szczęścia"! Znana z roli Kasi Górki, córki niezapomnianego Stefana (s.p. Krzysztof Kiersznowski), Katarzyna Glinka na swoim profilu na Instagramie opublikowała ZDJĘCIA z czasów, gdy miała 24 lata i pracowała w USA. Naprawdę gdyby nie miejsce publikacji, nikt by nie zgadł, że to ta sama osoba! Fani zareagowali natychmiast, jedni ocenili dawną, nieco "pulchną" Kasię jako dużo ładniejszą, inni wolą ją w dzisiejszej odsłonie. Zobaczcie jak zmieniła się gwiazda "Barw szczęścia" w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda Barw szczęścia szokuje na Instagramie! Kasia jest nie do poznania - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Kasia w "Barwach szczęścia" to córka Stefana Górki i jego nieżyjącej już żony, Jadwigi (Agnieszka Pilaszewska). Młoda Górka jest szczęśliwą żoną Łukasza Sadowskiego, para razem wychowuje syna Ksawerego (Bartosz Gruchot). Kasia jest pozytywną postacią - od zawsze wygląda jak "dziewczynka", szczuplutka, z długimi ciemnymi włosami, wielkimi oczami i niewinnym uśmiechem. Nic dziwnego, że kiedy fani zobaczyli Glinkę w wieku lat 24 nie mogli uwierzyć, że to ta sama osoba!

- Znalazłam te zdjęcia w starych albumach! - napisała pod dwoma zdjęciami na swoim profilu na Instagramie Kasia z "Barw szczęścia". - Miałam wtedy 24 lata, mieszkałam w San Diego i najwyraźniej ominął mnie kalifornijski kult bycia slim ??

Fani zareagowali a pod ZDJĘCIAMI szybko rozgorzała dyskusja, która wersja Kasi z "Barw szczęścia", bardziej im się podoba. Zdania są podzielone, choć większość uważa, że kiedyś, Glinka w wersji "nie fit" była znacznie ładniejsza. Nie obyło się także bez złośliwości...

- Wyglądała Pani lepiej , normalniej niż dziś...

Pani Kasiu ….. smutny to wpis jest …. „ kult slim"  

- Dziwny wpis najpierw narzekanie a później nie No wyglądałam pięknie . Dziwne

- Bez przesady, wygląda tu Pani zupełnie normalnie. Nie jest Pani po prostu wychudzona i tyle

- Piękna pamiątka , na obu zdięciach śliczna dziewczyna ?☺?

Sama gwiazda "Barw szczęścia" również wzięła udział w tej dyskusji, broniąc swojego wpisu: - Wiecie co,w sumie wygląd nie ma znaczenia, najważniejsze jest szczęście na twarzy ❤️

- Skoro wygląd nie ma znaczenia to po co o tym napisałaś w pierwszym zdaniu?? ??

A Wam która Kasia z "Barw szczęścia" podoba się bardziej? 

Barwy szczęścia. Renata nie wytrzyma dłużej z Kodurem. Tylko terapia może mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze