Śmierć Moniki w Barwach szczęścia. Modlitwa księdza Tadeusza o życie córki Piotra i Igi. Cud nie nastąpi!

2019-08-14 13:29 Ag
 Barwy szczęścia odc. 2085 po wakacjach 2019. ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz), Darek (Andrzej Niemyt), Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Jankowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2085 po wakacjach 2019. ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz), Darek (Andrzej Niemyt), Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Jankowski)

Modlitwa o cud w serialu "Barwy szczęścia" nie zostanie wysłuchana. W 2085 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2019 mała Monika (Natalia Żyłowska) umrze. Córka Piotra (Piotr Jankowski) i Igi (Ada Fijał) nie przeżyje operacji po tragicznym wypadku w drodze na mecz. Choć ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) będzie błagał Boga, by ocalił Moniczkę, cud nie nastąpi. Śmieć Moniki w 2085 odcinku "Barw szczęścia" będzie ciosem nie tylko dla Walawskiego, ale także dla jego byłej żony i dwójki dzieci.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Śmierć dziecka w serialu "Barwy szczęścia" zmieni życie wielu bohaterów i wywrze wpływ na przyszłość nie tylko Piotra Walawskiego i jego rodziny, ale także księdza Tadeusza! Do tragedii dojdzie w drodze na mecz Spartan w Toruniu. W 2083 odcinku "Barw szczęścia" w bus z grupą dzieci, prowadzony przez Franka (Mateusz Banasiuk), uderzy rozpędzone auto...

Gdy do rodziców uczestników wycieczki dotrze wiadomość o wypadku wszyscy przerażeni zjawią się w szpitalu.Największe piekło przeżyje jednak Piotr, który dowie się, że jego najmłodsza córka została bardzo ciężko ranna. Ewa (Gabriela Ziembicka) i Miłosz (Jakub Kwinta) wyjdą z wypadku prawie bez szwanku.


Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Ostatnie kazanie księdza Tadeusza. Straci wiarę po śmierci córki Piotra!

Lekarze będą jednak walczyć o życie Moniki, tóra dozna poważnego urazu mózgu. A Walawski, czekając na wynik operacji, kompletnie się załamie. - Co ja mam robić? Co ja mam teraz robić?! W 2085 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2019 lekarz uprzedzi Piotra, że jego córka może już nigdy nie odzyskać zdrowia.

- Fragmenty kości dostały się do wnętrza jamy czaszki i mogły spowodować uszkodzenie mózgu… A po kilku godzinach Walawskiego czeka w dodatku starcie z byłą żoną, bo do szpitala przyjedzie także Iga.

Matka Moniki i Miłosza będzie wściekła, że wysłał dzieci na mecz do Torunia, pod opieką księdza i obcych ludzi. Przestraszona i bezradna w całej swojej bezsilności zaatakuje Piotra w 2085 odcinku "Barw szczęścia".
- Małą dziewczynkę na mecz piłkarski?... Co ci strzeliło do głowy?! Jeżeli jej coś się stanie, to będzie tylko i wyłącznie twoja wina, słyszysz?!
- Wszystko będzie dobrze, operacja się uda…
- Musi! Bo inaczej… nie wiem, co ci zrobię!

Nie przegap: Śmierć Moniki w Barwach szczęścia. Córka Piotra umrze po wypadku. To Walawski będzie winny tej tragedii!

W innej sali chorych ranny w wypadku ksiądz Tadeusz będzie się modlił o cud. Nie zdoła jednak zapomnieć o koszmarze jaki przeżyły dzieci i zacznie siebie obarczać winą o wypadek. W końcu to on zorganizował wyjazd na mecz małych parafian. - Dzieci zaczęły płakać i krzyczeć... Od razu zauważyłem, że tylko Monika nie płacze… Już nie mogła… - wyzna ze łzami w oczach Darkowi (Andrzej Niemyt)

Sprawdź: Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Monika umrze. Jak Piotr powie Ewie i Miłoszowi, że ich siostra nie żyje?

I po chwili w 2085 odcinku "Barw szczęścia" widzowie usłyszą modlitwę księdza Tadeusza w intencji Moniki. "Panie Boże, zlituj się nad tą małą duszyczką i pozwól jej wyzdrowieć! Proszę cię tylko o jedno, żeby to dziecko przeżyło. Nigdy już nie będę Cię o nic prosił… Przysięgam!"

W finale cud nie nastąpi… Po długiej operacji chirurg przekaże Idze oraz Piotrowi tragiczną wiadomość: - Bardzo mi przykro… Państwa córka zmarła w trakcie operacji... - Nie!!! - krzyknie tylko Iga.

Najnowsze