Ślub aktorki z Barw szczęścia. Agnieszka Mrozińska drugi raz wychodzi za mąż!

2019-08-14 15:12 jkk
Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice
Autor: AKPA Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice

Agnieszka Mrozińska, serialowa Mariola z "Barw szczęścia" znów szykuje się do ślubu! Aktorka wychodzi za rosyjskiego projektanta mody Alexa Caprice, którego poznała 3 lata temu podczas.... swojego rozwodu! Narzeczony twierdzi, że zakochał się w gwieździe serialu od pierwszego wejrzenia, a jej córeczka Nadia wprost szaleje za nim. Ślub Agnieszki Mrozińskiej i jej ukochanego być może jeszcze w tym roku!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku 2.09.2019, godz. 20.10

Agnieszka Mrozińska, gwiazda "Barw szczęścia" spotkała 3 lata temu, Alexa Caprice w trakcie rozwodu. - Spadliśmy sobie z nieba. To uczucie przywróciło mi wiarę w prawdziwą miłość - mówi w wywiadzie dla "Świata Seriali".

Alex zakochał się w serialowej Mrozińskiej od pierwszego wejrzenia. Rok później oświadczył się aktorce z "Barw szczęścia".

- Pojechaliśmy do Wilna... Alex zarezerwował królewski apartament w hotelu. Pokój tonął w czerwonych różach! Uklęknął przede mną z pierścionkiem i zapytał, czy zostanę jego żoną. To była łatwa decyzja. Oczywiście, zgodziłam się - opowiada Mrozińska.

Mariola z "Barw szczęścia" twierdzi, że rosyjski projektant garniturów spodoba się również jej córce z poprzedniego małżeństwa, Nadii. - Ona go wręcz uwielbia! - twierdzi aktorka. Zapewne również z tego powodu Mrozińska określa Caprice mężczyzną swojego życia i twierdzi, że nie wyobraża już sobie życia bez niego!

Wygląda na to, że aktorka będzie miała więcej szczęścia, niż serialowa Mariola. Czy Justin leci tylko na pieniądze kochanki (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ)>>>

- Wiemy, że w każdej - nawet najgorszej i najtrudniejszej chwili możemy na sobie polegać. Zawsze się wspieramy, mimo że sami często nie mamy sił. Stoimy za sobą murem! Myślimy o sobie codziennie i bardzo się kochamy - napisała Mrozińska na Instagramie w trzecią rocznicę swego związku z Caprice.

Aktorka marzy o ślubie w egzotycznym miejscu. Na razie jednak nie ma zbyt wiele czasu na planowanie uroczystości, bo poza kręceniem nowych odcinków "Barw szczęścia" pracuje też na planie nowego serialu "Łowcy cieni" (O NOWYM SERIALU Z MROZIŃSKĄ CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ)>>>.

Jeszcze nie wiemy czy ślub Mrozińskiej i Caprice odbędzie się w tym roku.

Najnowsze