Barwy szczęścia

Regina z Barw szczęścia ucieka od dzieci na wakacjach! Kamila Kamińska tak radzi sobie ze stresem - ZDJĘCIA

W nowym sezonie "Barw szczęścia" znów pojawi się Regina (Kamila Kamińska)! Na planie zdjęciowym nie widać obok niej nigdzie Franka (Mateusz Banasiuk), ale Czapla wróci z przytupem. Regina zamknie klub i zostawi Hermana (Maciej Raniszewski) w kluczowym momencie życia na bruku, a w hotelu Stańskich będzie brylowała jak gwiazda filmowa. Aktualnie Kamila Kamińska pojechała nad polskie morze i próbuje tam odpocząć po pracowitym roku. Jednak gwiazda "Barw szczęścia" nie jest sama, a jak przyznaje dzieci nie dają jej ani sekundy spokoju. Jak przed nimi ucieka i radzi sobie ze stresem? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Regina musi szukać spokoju nad polskim morzem. Jakie ma rady dla fanów? 

Reginy w "Barwach szczęścia" już dawno nie widzieliśmy na ekranie. Aktorka pokazuje się tam sporadycznie, a jej związek z Frankiem zawisł na włosku. Wygląda na to, że Czapla może dołączyć do grona samotnych serialowych matek. Ale na ZDJĘCIACH z planu serii widzimy, że Regina nic sobie z tego nie będzie robić, a wręcz przeciwnie zacznie bawić się w najlepsze!

Czapla w nowym sezonie "Barw szczęścia" po pierwsze zamknie klub, a niewidomego Hermana wyrzuci na bruk! Później będzie się świetnie bawić, brylując na bankiecie w hotelu Stańskich.

Istotnie na ZDJĘCIACH z planu "Barw szczęścia" Regina prezentuje się jako roześmiana, pewna siebie, szczęśliwa kobieta sukcesu. Nieco inaczej wygląda to na wakacjach Kamińskiej w modnej nadmorskiej miejscowości.  

Gdy Ci ciężko, gdy Ci źle, medytację zrób se se - tak Regina z "Barw szczęścia" podpisała swoje ZDJĘCIE z zamkniętymi oczami. - Różne bywają dni. Teraz. Coś się zmieniło. 🌻🌞🌊Przebodźcowanie 1000 sprawiło, że wszystko mnie wkurzało. I to na wakacjach! Czy ktoś też tak ma? 🙈Jak to? Przecież wakacje są, żeby odpocząć. Z dziećmi🤡 To odpoczynek innego wymiaru. Radosny, pełen ruchu, aktywności, nowych wyzwań, i odpowiedzialności za swe latorośle. Kocham tę życiową odpowiedzialność nadającą sens tak samo jak czasem mnie potrafi mocno zmęczyć.Wdzięczność za ludzi wokół i rodziny z dziećmi i wdzięczność za samotne wędrówki las i morze.

- Zgadzam się w 100%. Przy dwójce moich łobuziaków najlepszy sposób na wyciszenie ❤️ - fani gwiazdy "Barw szczęścia" pospieszyli ze wsparciem. 

- Medytacja zmienila moje zycie😍😍😍potrafie sie wyciszyc I znam siebie duzo lepiej 🔥🔥🔥brawo za ten pos

- A jak dzieci podrosną, warto zaszczepić im także górskie wędrówki... Morze - góry- odpoczynek do kwadratu 😉

Wśród komentarzy znalazła się także osoba, która wytknęła Kamińskiej brak spójności jej prywatnym i zawodowym życiu. Gwiazda "Barw szczęścia" odpowiedziała jednoznacznie.  

- Piszę o zmęczeniu jednego dnia z mojej codzienności, które jest moim zdaniem zupełnie normalne w rodzicielstwie. Jeśli Pani umie zdiagnozować moje serce przez Instagram to jestem bardzo ciekawa Pani zdolności🙃 Proszę jeszcze powiedzieć o tej haniebności cóż uczyniłam, bo pochylam się nad sprawą.

- ❤️❤️❤️

Nie przegap: Barwy szczęścia. Ostateczne zwycięstwo Natalii nad Sofią! Da córce imię swojej rywalki? Wszystko wydało się na Instagramie Marii Dejmek - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze