Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Regina wróci z przytupem. Odstrzelona zadebiutuje na uroczystości w hotelu Stańskich - ZDJĘCIA

2023-06-22 15:22

Powrót Reginy (Kamila Kamińska) do "Barw szczęścia" po wakacjach odbędzie się z przytupem! Czapla weźmie udział w uroczystości, która będzie miała miejsce się w hotelu Stańskich. Chociaż Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) mają kryzys, to nie odbije się na kondycji interesu. Stańskiego zastępuje przecież Justin (Jasper Sołtysiewicz), który całkiem dobrze radzi sobie w zawodzie. To m.in. on zaangażuje się do organizacji imprezy w hotelu, która odbędzie się w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach. Regina odstrzeli się na imprezę, ale czy obędzie się bez skandalu?

Regina weźmie udział w uroczystości w hotelu Stańskich w "Barwach szczęścia" po wakacjach

O tym, że Regina wróci do w nowym sezonie "Barw szczęścia" informowaliśmy już jakiś czas temu. Prawdopodobnie u boku Czapli nie pojawi się strażak Franek (Mateusz Banasiuk), bo na próżno szukać go na zdjęciach i relacjach z planu produkcji. Wydaje się, że kobieta powróci do bliskich sama. Powrót Reginy jest jednak pewny, a na najnowszym ujęciu Kamili Kamińskiej na Instagramie widać, że pozuje w hotelu Stańskich podczas przygotowań do uroczystości. Ekipa serialowa rozstawiła bowiem zastawione stoły. Aktorka dodała kilka ujęć z momentu szykowania się do przyjęcia. Pozuje z wałkami na głowie i mieniącej się sukni. Trzeba przyznać, że prezentuje się jak gwiazda!

- Wizyty w tym hotelu są niezapomniane 🧳 W nowym sezonie także będzie się tam działo! 🏨 Zobaczcie mały przedsmak tego, co dla Was szykujemy 🎥 - napisała Kamila Kamińska pod zdjęciami z planu "Barw szczęścia". 

Kryzys Bożeny i Bruna zniszczy uroczystość w hotelu w nowych odcinkach "Barw szczęścia"?

Co ciekawe, uroczystość w hotelu odbędzie się prawdopodobnie po zdradzie Bruna z Karoliną (Marta Dąbrowska), która będzie miała miejsce już na początku nadchodzącego sezonu "Barw szczęścia". Nie wiadomo jak szybko Bożena (Marieta Żukowska) dowie się o zdradzie męża, który niedługo po nocy z kochanką, pojedzie do niej i Tadzia (Józio Trojanowski) na Mazury. Można się domyślić, że nie od razu prawda wyjdzie na jaw. Skoro jednak kryzys Stańskich nie zostanie zażegnany, co wydarzy się podczas uroczystości, na której pojawi się Regina? Czy wybuchnie duży skandal i dojdzie do kłótni? 

Trzeba przyznać, że Czapla wyjątkowo przygotuje się do wielkiego wyjścia. Zresztą jak zapowiada sama aktorka, w hotelu Stańskich może zadziać się wszystko, więc jest na co czekać. Na rozwój wydarzeń trzeba będzie jeszcze poczekać.

Barwy szczęścia. Nowy sąsiad Kasi i Łukasza! Rafał Cieszyński w obsadzie
Najnowsze