Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Ważna impreza Reginy w hotelu Stańskich! Wróci do niebezpiecznego hobby? – ZDJĘCIA

2023-06-08 14:33

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Regina (Kamila Kamińska) wróci z przytupem! Falkowska pojawi się nie tylko po to, aby wesprzeć Aldonę (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek) w staraniach o dziecko, ale również, aby w końcu zadbać o siebie po osamotnionym boju w opiece nad Kamilkiem. Co prawda, u boku Reginy wciąż na próżno będzie szukać Franka (Mateusz Banasiuk), ale nieobecność męża w niczym nie jej przeszkodzi, a wręcz przeciwnie! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Regina zostanie prawdziwą gwiazdą imprezy w hotelu Stańskich! Czyżby to był powrót do spektakularnego hobby? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Szczególny wieczór Reginy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Zostanie gwiazdą imprezy w hotelu Stańskich

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Regina wróci po dłuższej nieobecności i tym razem zagości w uwielbianym serialu TVP2 na dłużej. Falkowska przejdzie niezwykłą przemianę i już w niczym nie będzie przypominać przemęczonej mamy Kamilka, która potrafiła zasypiać na stojąco, gdyż Franek tak przepadł w pracę, że nie był w stanie pomagać jej przy dziecku. Na szczęście, wówczas z pomocą przyszli jej Grzelakowie, a w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Reginie nadarzy się okazja, aby się im odwdzięczyć. Wszystko przez to, że Aldona i Borys również rozpoczną starania o własnego potomka, w czym będą mieli pełne wsparcie Falkowskiej!

Jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach rola Reginy nie będzie ograniczać się wyłącznie do pomocy Grzelakom, gdyż Falkowska w końcu skupi się również na sobie. Matka Kamilka wreszcie wyjdzie z domu i choć nie będzie u jej boku Franka, to nie przeszkodzi jej to w spełnianiu siebie. Jak pokazała Kamila Kamińska na swojej relacji na Instagramie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Regina zrobi się na bóstwo i uda się na szczególną imprezę w hotelu Stańskich. Piękna Falkowska szybko stanie się prawdziwą królową wieczoru i wiele wskazuje na to, że stanie się to nie bez przyczyny!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Regina wróci do gry na fortepianie?! Bardzo możliwe, że Falkowska znów wpędzi się w hobby, które o mały włos nie kosztowało jej utraty życia. Przypomnijmy, że żona Franka poddała się morderczym treningom u boku profesor Arlety Banach (Grażyna Brodzińska), w czasie których zażywała sporą dawkę leków, aby uśmierzyć ból stawów i nadgarstków. Aż w końcu jej organizm nie wytrzymał, ale dzięki szybko udzielonej pomocy Reginę udało się uratować. Po tragicznych wydarzeniach Falkowska zrezygnowała z muzyki, ale czyżby w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej powróciła do swojej największej pasji? Szczególnie, że na zdjęciach z planu widzimy Reginę w pobliżu ukochanego fortepianu, ale czy tak rzeczywiście się stanie? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Rozprawa oprawcy Aldony. Basia wysłucha żałosnych tłumaczeń Urszuli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze