Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Regina wesprze Grzelaków w walce o dziecko. Jej powrót wszystko zmieni?

2023-06-05 15:39

Powrót Reginy (Kamila Kamińska) w nowych odcinkach "Barw szczęścia" na pewno zmotywuje Grzelaków do walki o dziecko. Nie jest tajemnicą, że Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) długo przygotowywali się do roli rodziców, ale niestety kobieta nie zaszła w ciążę. Może pojawienie się Reginy w nowym sezonie "Barw szczęścia" odmieni los małżeństwa? W końcu to od urodzenia się synka Czapli, Kamilka, Borys aż tak bardzo zapragnął mieć dziecko. Tym razem Regina znów zmotywuje Grzelaków do działania.

Regina pomoże Aldonie i Borysowi w walce o dziecko w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Powrót Reginy do "Barw szczęścia" jest już pewny! Aktorka opublikowała zdjęcie z planu, więc wiadomo już, że Czapla pojawi się w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach. To zaś będzie wielkie wsparcie dla Aldony i Borysa, którzy starają się o dziecko, niestety póki co, bezskutecznie. Dopiero w kolejnych odcinkach serialu po przerwie wakacyjnej Grzelakowie udadzą się do kliniki leczenia niepłodności i wyjdzie na jaw, że mężczyzna ma problemy z płodnością. Przypomnijmy, że Borys tak bardzo nalegał na dziecko i namawiał na nie żonę, gdyż na świecie pojawił się Kamilek, syn Reginy i Franka (Mateusz Banasuk). To właśnie w chłopczyku Borys zakochał się od pierwszego wejrzenia, oferował pomoc w opiece nad dzieckiem bardzo wycieńczonej Reginie. 

Nie dało się zauważyć, że Czapla zniknęła z "Barw szczęścia", nie mówiąc już o Franku, który kompletnie nie pojawiał się w odcinkach. Regina została sama z dzieckiem, a wtedy właśnie do akcji wkroczył Borys. To okazało się wręcz niezbędne, bo świeżo upieczona mama wręcz słaniała się ze zmęczenia. Aldona za to, początkowo nie chciała się dać namówić na dziecko, bo wychowuje przecież Aleksa (Hubert Wiatrowski), planowała realizować się na studiach i w pracy. Przemyślała jednak wszystko i uznała, że uda jej się pogodzić rolę mamy z obowiązkami i marzeniami. Jak już zadecydowała, że zajdzie w ciążę, niestety to się nie udawało...

Możliwe, że powrót Reginy do "Barw szczęścia" da nowe światło na całą sprawę, bo Czapla na pewno będzie bardzo przychylna Grzelakom. Niestety póki co nie wiadomo, czy kobieta powróci z Frankiem, jak zostanie wyjaśniona jej i jego nieobecność. Oby Aldona i Borys spełnili swoje marzenie.

Barwy szczęścia. Rodzina Pyrków się powiększy! Klara ostro pożałuje, że porzuciła rodzinę. Nowy związek Huberta to już pewniak. – ZDJĘCIA, WIDEO
Najnowsze

Materiał sponsorowany