Barwy szczęścia. Regina znów się żegna! Kamila Kamińska pojawi się w nowym sezonie, ale nie na długo - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram / Artrama Barwy szczęścia. Regina znów się żegna! Kamila Kamińska pojawi się w nowym sezonie, ale nie na długo - ZDJĘCIE

Barwy szczęścia. Regina znów się żegna! Kamila Kamińska pojawi się w nowym sezonie, ale nie na długo - ZDJĘCIE

2022-06-29 11:00

Regina (Kamila Kamińska) pojawi się w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022, ale jej życie wcale nie okaże się sielanką. Po urodzeniu synka Kamilka los jej i Franka (Mateusz Banasiuk) ulegnie radykalnej zmianie, a przekona się o tym m.in. Borys (Jakub Wieczorek). Fani wątku Reginy w serialu "Barwy szczęścia" mogą być zawiedzeni, bo aktorka znów pożegnała się z planem! Ledwo okazało się, że pojawi się w nowych odcinkach po przerwie wakacyjnej, ale Kamila Kamińska już żegna się z serialem. O co w tym chodzi?

Kamila Kamińska wróciła do "Barw szczęścia" i już żegna się z serialem! O co chodzi w całym zamieszaniu na planie? 

Regina nie pojawiała się w serialu "Barwy szczęścia", a ostatnimi scenami z jej udziałem był dramat po urodzeniu synka. Franek czuwał przy noworodku i ukochanej, która nie mogła wziąć synka na ręce, a sama mierzyła się z problemami zdrowotnymi. W końcu sytuacja została opanowana, ale pewne są kolejne kłopoty Reginy w nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2022. Scenarzyści nie zdecydowali się sensownie wyjaśnić zniknięcia Reginy, więc kobieta pojawi się jak gdyby nigdy nic, a Borys przyłapie ją na kompletnym rozgardiaszu w domu. 

Przypomnijmy, że Kamila Kamińska musiała odejść z "Barw szczęścia", gdyż w życiu prywatnym również była w ciąży, tak jak jej serialowa bohaterka. Na świat przyszła córeczka aktorki, Jaśminka, a ona odpoczęła od zdjęć na planie. Wróci do serialu, ale niestety znów się z nim pożegnała...

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

Widzowie "Barw szczęścia" mogą się zdziwić, bo Kamila Kamińska ledwo wróciła do obsady, a już żegna się z serialem.

- Barwne zakończenie sezonu ❤️ Udanych wakacji ??‍♀️???‍♀️???‍♀️? @barwyszczescia.official - napisała aktorka pod zdjęciem z koleżanką z planu, Agnieszką Mrozińską, która w serialu gra Mariolę. 

Jak się okazuje, aktorzy zakończyli prace na planie "Barw szczęścia" jeśli chodzi o kolejny sezon serialu. Wychodzi więc na to, że Kamila Kamińska zagrała już wszystkie swoje sceny i może odpocząć. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Nie tylko serialowa Regina pożegnała się z "Barwami szczęścia', bo ostatnio odbyła się nawet tajna impreza gwiazd serialu, gdzie aktorki i aktorzy spotkali się, by wspólnie świętować koniec sezonu. Na uroczystości pojawili się m.in. Adrianna Biedrzycka, Ewelina Serafin, Joanna Gleń czy Karolina Chapko. O szczegółach imprezy pisaliśmy TUTAJ. 

Fani wątku Reginy i Franka w "Barwach szczęścia" mogą być spokojni, bo para powróci w nowym sezonie, ale nie wszystko ułoży się po ich myśli. Wychowanie synka okaże się sprawiać trudności. 

Barwy szczęścia po wakacjach. Chora Regina wróci i zacznie nowe życie! Bez Franka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze