Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Ważna wiadomość Bruna po seksie z Karoliną. Pojedzie rzucić dla niej Bożenę?

2023-06-22 10:41

Seks Karoliny (Marta Dąbrowska) i Bruna (Lesław Żurek) w "Barwach szczęścia" po wakacjach zaszokuje wszystkich. Nawet samych zainteresowanych, którzy nad ranem, po gorącej nocy w hotelu Stańskich, wcale nie poczują romantycznej atmosfery. Recepcjonistka wręcz ucieknie na widok męża Bożeny (Marieta Żukowska), bo dotrze do niej, co właściwie zrobiła. Bruno w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie miał dla niej ważną wiadomość. Co przekaże Stański po seksie z kochanką? Pojedzie na Mazury rzucić Bożenę?

Bruno rozstanie się z Bożeną dla Karoliny w "Barwach szczęścia" po wakacjach? Spróbuje przekazać jej ważną wiadomość 

Poranek po seksie Stańskiego z Karoliną wcale nie będzie należał do przyjemności. Jak podaje portal światseriali.interia.pl w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2023, do recepcjonistki dotrze, że przespała się z mężem szefowej i od razu spróbuje uciec. Mężczyzna jej na to jednak nie pozwoli i spróbuje zatrzymać kochankę. 

- Zaczekaj... (...) To, co chcę ci powiedzieć, jest ważne - oznajmi Bruno, ale Karolina szybko wykręci się od jakiejkolwiek rozmowy. 

- Jak będę miała chwilę wolnego, porozmawiamy - uzna recepcjonistka i faktycznie nieco później znów stawi się w gabinecie szefa. Bruno zacznie dziwnie się zachowywać, ale mimo wszystko spakuje walizkę, z zamiarem pojechania na Mazury do Bożeny i Tadzia (Józio Trojanowski). To nie umknie uwadze speszonej Karoliny. 

- Wyjeżdżasz? - zapyta się wprost na widok walizki. 

- Tak, zaraz wracam na Mazury, ale wcześniej chciałem z tobą... - zacznie Bruno, ale Karolina nie pozwoli mu dokończyć myśli.

- Posłuchaj, ja po prostu... - przerwie kobieta i nie da kochankowi wypowiedzieć myśli. 

- Daj mi powiedzieć. To, co się stało, to było... - znów nie dokończy Bruno, bo w 2830 odcinku "Barw szczęścia" nagle oboje usłyszą huk. Pójdą sprawdzić, co się właściwie stało, a okaże się, że spadła półka, na której stało ulubione wino Bożeny. Będzie to wyglądało jak swoisty znak od Stańskiej! Po tym wydarzeniu biznesmen opuści hotel w popłochu. 

Bruno pojedzie na Mazury rozstać się z Bożeną w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Niestety Bruno nie dokończy swoich myśli, bo Karolina i feralne wydarzenie przerwą mu tę możliwość. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że Stański wcale nie będzie chciał wmawiać kochance, że nic się nie stało, że noc z nią nic dla niego nie znaczyła. Przypomnijmy, że to ona wspierała go w trudnych chwilach kryzysu z żoną. Czyżby nastąpił szokujący zwrot akcji, a Bruno w popłochu pojedzie na Mazury, by rozstać się z żoną? Karolina na pewno nie spodziewa się takiego obrotu sprawy. 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Najnowsze