Barwy szczęścia

Powrót Władka do Barw szczęścia?! Znów będzie z Darkiem w nowym sezonie - ZDJĘCIE

2023-07-06 11:03

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach wróci Władek (Przemysław Stippa)?! Były partner Darka (Andrzej Niemyt), który zostawił go tuż po wyjeździe do Singapuru, gdzie otrzymał atrakcyjną ofertę pracy prowadzenia badań naukowych w laboratorium, opamięta się i zacznie błagać ukochanego o kolejną szansę? Wspólne zdjęcie pary gejów z z uwielbianego serialu TVP2 na Instagramie rozgrzało fanów i rozbudziło wiele nadziei! Zatem czy Cieślak pojawi się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej i znów będzie z Janickim? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Władek wróci w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach i znów będą z Darkiem razem?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach wróci Władek?! Przypomnijmy, że ukochany Darka wyjechał do Singapuru, gdzie otrzymał ofertę pracy w laboratorium, dzięki której znów mógł być badaczem praktykiem. Oczywiście, Janicki zgodził się na wyjazd partnera, gdyż wiedział, jakie jest to dla niego ważne, ale nie spodziewał się, że będzie to jednoznaczne z końcem ich związku. A to dlatego, że gdy Darek doleciał do Włodka, to zrozumiał, że ukochany jest już inny, a związki homoseksualne nie są na miejscu akceptowane. To doprowadziło do bolesnego rozstania gejów, a wkrótce później do poważnej choroby Cieślaka, ostrego zapalania płuc, przez które o mały włos nie umarł! Mimo tego Janicki nie przeszedł obok tego obojętnie i zaczął drżeć o życie dawnego partnera, który w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zdecyduje się wrócić i odzyskać Darka?

Przemysław Stippa pochwalił się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z Andrzejem Niemytem, czym rozgrzał wszystkich fanów "Barw szczęścia"! Para gejów z uwielbianego serialu TVP2 od razu przykuła uwagę widzów i spowodowała lawinę pytań o powrót Cieślaka do hitowej produkcji! Tym bardziej, że fani mocno stęsknili się za Władkiem, który ostatni raz na ekranie pojawił się 2 lata temu!

- Barwne Reunion #andrzejniemyt #koledzyzboiska😂 #dobrywieczór #barwyszczęścia #ktopamięta - podpisał ich wspólne zdjęcie Przemysław Stippa.

- Mam nadzieję że szykuje się powrót do serialu ? :)

- Wracasz do serialu? 😍;

- Wrócił Pan do serialu barwy szczęścia? Jeśli tak to bardzo się cieszę bo stęskniłam się za Władkiem.

Pytania fanów "Barw szczęścia" nie pozostały bez odpowiedzi uwielbianego aktora, który uciął wszelkie spekulacje. Przemysław Stippa podkreślił, że są to jedynie miłe wspomnienia, gdyż nie zamierza wracać do hitowego serialu TVP2.

- Mnóstwo dobrych wspomnień💪🙏🙏 - skomentował aktor.

Zatem nie mamy dobrych wieści dla widzów "Barw szczęścia", gdyż Władek nie wróci do ich ulubionego serialu w nowym sezonie po wakacjach. Jednak fani Darka mogą spać spokojnie, gdyż wciąż będą mogli śledzić losy Janickiego i to nawet od razu po przerwie wakacyjnej! A to dlatego, że Darek zaopiekuje się swoją byłą dziewczyną, Gabrysią (Marta Juras), która wciąż nie pozbiera się po oszustwie Jacka (Paweł Peterman). A w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach skompletuje swoją drużynę i stanie na jej czele w bardzo ważnym meczu, który jednak nie dla wszystkich skończy się dobrze!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze