Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bolesne rozstanie Władka z Darkiem! Pójdzie o kobietę?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bolesne rozstanie Władka z Darkiem! Pójdzie o kobietę?

Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bolesne rozstanie Władka z Darkiem! Pójdzie o kobietę?

W 2390 odcinku serialu "Barw szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) i Władek (Przemysław Stippa) z hukiem zakończą swój związek! Parę podzieli odległość, praca, pasje, ale przede wszystkim piękna kobieta! Darek nie tylko porzuci swojego partnera w Singapurze i wróci niespodziewanie do domu - on dosłownie oszaleje z zazdrości na widok Gabrieli (Marta Juras) z Józkiem (Patryk Pniewski)! Czy dawna miłość do kobiety życia Darka oderwie go od partnera, z którym miał spędzić resztę swoich dni? Sprawdź co już wiemy od wydarzeniach w 2390 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2390 - piątek, 19.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2390 odcinku "Barw szczęści" Darek jeszcze z Singapuru zacznie wydzwaniać do swojego przyjaciela, Józka aby poskarżyć się na Władka. Z jego słów będzie wynikać, że jest przytłoczony wielkim miastem i zwyczajami, jakie tam panują. Ale czy to aby nie pretekst, aby jak najszybciej znów znaleźć się blisko Gabrieli?

Józek będzie mocno zdziwiony w 2390 odcinku "Barw szczęścia", kiedy podczas rozmowy na Skype zobaczy skrzywioną twarz przyjaciela. Zapyta go o co chodzi, bo przecież jest w raju! Sałatka będzie podejrzewał, że jest mu tam za gorąco, albo zaszkodziło mu egzotyczne jedzenie. Ale Darek powie mu prawdę, ukrywając się z tą rozmową przed Władkiem.

- Tylko nie mów, że Władek poznał tam kogoś w międzyczasie - Józek domyśli się w końcu, że związku Darka jest coś nie tak. 

- Władek pracuje od rana do wieczora! Poza tym tu takie związki jak mój i Władka są tutaj nielegalne. - będzie żalił się Józkowi Darek. - Singapur jest naprawdę spoko, czysty, bezpieczny, wspaniała architektura, piękne krajobrazy. Ale za tym obrazkiem kryje się naprawdę autorytarny kraj

W końcu Darek zostawi politykę na boku w 2390 odcinku "Barw szczęścia" i przejdzie do sprawy znacznie bardziej istotnej.  - Na razie z Władkiem udajemy kuzynów. Dzisiaj się doczytałem, że tu obowiązują kary za chodzenie nago po własnym mieszkaniu! Mam dość tego edenu - stwierdzi w końcu.   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1569: Kinga ucieknie od Piotrka i dzieci! Ukryje się w miejscu gdzie nikt nie będzie podejrzewał 

Darek faktycznie wróci do Polski w 2390 odcinku "Barw szczęścia" wcześniej, niż planował i tak w swoim mieszkaniu wpadnie na Józka z Gabrielą we własnym łóżku!

- Nie mówiłeś, że wracasz! - podskoczy na jego widok przyjaciel.

- Myślę, że będziesz musiał gęsto się tłumaczyć - uśmiechnie się do kochanka Gabriela i da mu namiętny pocałunek na do widzenia.

Po jej wyjściu w 2390 odcinku "Barw szczęścia" Darek spojrzy Józkowi prosto w oczy i powie, że absolutnie nie podoba mu to, że zaciągnął Gabrielę do łóżka.

- Nie chciałbym, żeby znowu się sparzyła, tym razem przez mojego najlepszego kumpla - postawi sprawy jasno Darek. - Jeśli szukasz plastra na Julitę, to znajdź kogoś innego - doda chłodno.

Ostatecznie przyjaciołom uda się porozmawiać o związku Darka z Władkiem, a raczej o jego fatalnym zakończeniu w 2390 odcinku "Barw szczęścia". 

- I co teraz? - zapyta smutno Sałatka.

Odpowiedź na to pytanie przyjdzie w mailu, który napisze Władek do Darka. Dowie się z niego, że partner traktuje jego wcześniejszy wyjazd z Singapuru jak ucieczkę!

- Myślałem, że mnie wspierasz i rozumiesz, że praca jest moją pasją, ale widzę, że się pomyliłem. Jeśli nie ma cię przy mnie, kiedy realizuję największe marzenie swojego życia, to nie ma już chyba nas - przeczyta Darek mocne słowa Władka.

Ale czy takie rozwiązanie nie będzie Darkowi na rękę w 2390 odcinku "Barw szczęścia"? 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1570: Lilka wplącze się w romans wbrew matce! Krystyna nie powstrzyma córki przed tym szaleństwem

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze