Barwy szczęścia

Nowa Dominika w Barwach szczęścia! Tak po ślubie zmieni się żona Sebastiana - ZDJĘCIA

2023-06-28 10:58

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika (Karolina Chapko) zmieni się nie do poznania! Ale spokojnie wcale nie będzie chodziło o charakter żony Sebastiana (Marek Krupski), która dała się poznać jako dobra i wrażliwa kobieta. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bloch postawi na wygląd i przejdzie niezwykłą metamorfozę, dzięki czemu w niczym nie będzie przypominać dawnej siebie. Czyżby w ten symboliczny sposób chciała się odciąć od ostatnich traumatycznych wydarzeń?! Tym bardziej, że w końcu uśmiechnie się do niej szczęście! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Metamorfoza Dominiki w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Nie będzie już taka sama

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika przejdzie niezwykłą przemianę. Ale na szczęście nie pod względem dobrego charakteru, którym ujęła nie tylko Sebastiana, ale również Renatę (Anna Mrozowska) i Sonię (Weronika Nockowska), przez co wpakowała się w poważne kłopoty. Przypomnijmy, że najpierw musiała zmierzyć się z mściwym alfonsem Wolnym (Kamil Przystał), gdy próbowała pomoc wyrwać się koleżance z półświatka, a następnie stała się świadkiem strasznego otrucia i porwania ukochanego Renaty, Marcina Kodura (Oskar Stoczyński), gdyż to pod jej nieuwagę bandyci nasypali czegoś inspektorowi do kawy. A do tego wszystkiego, doszły jeszcze bolesne wspomnienia z przeszłości, gdy w jej życiu znów pojawił się Zbyszek Stawicki (Piotr Borowski), który po śmierci Anety (Zofia Zborowska-Wrona) znalazł sobie kolejną ofiarę Kamę (Natalia Jędruś)! Jednak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej szczęście w końcu uśmiechnie się do Dominiki, a wraz z nim zmiany!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika zaskoczy wszystkich swoją nową fryzurą! Dominika Chapko pochwaliła się na swoim Instagramie filmikiem ze swojej metamorfozy, gdzie widzimy, że aktorka zdecydowanie skróciła swoje piękne blond włosy i to aż do ramion!

- Tak to był dobry dzień ... w letnie klimaty wskakuję z nową fryzurą dziękuję @natalia.hair.warsaw i @hairmate.warsaw Jak Wam się podoba? #newhair#newday#summervibes#garnitur#lato#becool#lookinggood#felinggood##actress#warsowgirl#miasto#luz#fashion - zapytała swoich fanów.

Oczywiście, uwielbiana Dominika z "Barw szczęścia" długo nie musiała czekać na odpowiedzi, które polały się pod jej postem niczym lawina. Fani są zachwyceni metamorfozą żony Sebastiana, która w połączeniu z jej naturalnością i dobrym sercem stanowi mieszankę idealną!

- Urocza ta pani Karolina 😍😍😍😍❤❤❤;

- OMG! Twoje zewnętrze piękno jest odpowiedzią 1:1, jak piękny jest Twój intelekt i serce. 🫀🧠💫🫶🏻;

- Super fotki super zdjęcia super wyglądasz ❤️❤️❤️;

- Zawsze delikatny makijaż, niezwykle dziewczęco uroczo. Tylko zakochać się. ☺️;

- Super 👍 nowa fryzura Pani Karolino 😊;

- Ślicznie na głowie!!😮😍👏;

- Ale piękna fryzura , pasuje ci ❤️❤️❤️😍😍😍🔥.

Zatem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika zaskoczy wszystkich, ale tylko pozytywnie! Tym bardziej, że w życiu jej i Sebastiana wiele się zmieni, gdyż ich rodzina w końcu się powiększy i nie przeszkodzą im w tym złe wyniki Kowalskiego, które dawały marne nadzieje na to, że będzie mógł mieć jeszcze dziecko! Ale wówczas świeżo upieczeni małżonkowie zaczęli myśleć o adopcji, która najwyraźniej stanie się faktem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. I wiele wskazuje na to, że to właśnie Mateuszek (Filip Kawalerowicz) zagości w ich domu na dłużej! Czy to właśnie z tej okazji Bloch zdecyduje się na zmiany w swoim wyglądzie i w ten sposób pożegna się z bolesną przeszłością! Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Pierwszy taniec Dominiki i Sebastiana. Poruszy wszystkich gości weselnych
Najnowsze