Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2818: Dominika przejrzy psychola Stawickiego! Zabił Anetę, a teraz to samo zrobi z Kamą? - ZDJĘCIA

2023-05-16 14:09

W 2818 odcinku "Barw szczęścia" Dominikę (Karolina Chapko) zaczną trapić najczarniejsze myśli. Tym bardziej, że nikt nie będzie znał psychola Stawickiego (Piotr Borowski) jak właśnie jego była kochanka, której życie Zbyszek również zamienił w prawdziwe piekło. Po uprowadzeniu Kamy (Natalia Jędruś) Dominika w 2818 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że Stawicki faktycznie zabił Anetę (Zofia Zborowska-Wrona), a teraz jej los podzieli kolejna kochanka... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2818 - środa, 17.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2818 odcinku "Barw szczęścia" poszukiwania Kamy utkną w miejscu, gdy Stawicki zgubi nadajnik GPS, który do jego samochodu przyczepi Marek (Marcin Perchuć). Złoty do ostatniej chwili będzie podążał za psycholem, ale po zniknięciu sygnału, Zbyszek szybko się go pozbędzie z ogona. Oczywiście, wtedy do akcji przystąpi policja, postawiona na nogi przez Kodura (Oskar Stoczyński), ale funkcjonariuszom również nie uda się ich namierzyć, gdyż Stawicki i Kama będą mieli wyłączone telefony. Wówczas w 2818 odcinku "Barw szczęścia" Marek naprawdę zacznie się bać, że pielęgniarka podzieli los Anety, którą w jego przekonaniu, z zimną krwią zamordował Zbyszek, ale w swoich podejrzeniach nie będzie sam!

W 2818 odcinku "Barw szczęścia" o losy Kamy umierać z niepokoju będzie również Dominika! Była kochanka Zbyszka doskonale zda sobie sprawę, że Stawicki byłby w stanie skrzywdzić dziewczynę dokładnie tak samo jak wyżywał się na niej...

- Kochanie, czy mogę coś zrobić, abyś przestała się w końcu zamartwiać? - zapyta zatroskany Sebastian.

- Przestanę, jak znajdą tę dziewczynę Stawickiego - przyzna Dominika.

Wtedy w 2818 odcinku "Barw szczęścia" o Kamę zmartwi się również Sebastian (Marek Krupski). Tym bardziej, że Marek mocno zaangażuje się w sprawę nowej kochanki Stawickiego, gdyż będzie przekonany, że może spotkać ją podobny los jak Anetę, w której rzekomą śmierć w wannie od porażenia prądem stanowczo nie uwierzy. Wówczas i dla Dominiki to stanie się podejrzane!

- Myślisz, że Marek ma dobrą intuicję? Nieźle się w to wszystko zaangażował, żeby ich namierzyć. Wiesz, oddał mi robotę, zarwał noc - wyliczy Kowalski.

- No bo ma powody. Śmierć Anety budzi podejrzenia - uzna Bloch.

Wówczas w 2818 odcinku "Barw szczęścia" Kowalski przerazi się nie na żarty. Szczególnie, że jego żona nie będzie miała już żadnych wątpliwości, że Stawicki mógł zabić Dylską, a teraz podobny scenariusz może spotkać Kamę!

- No, ale uważasz, że Stawicki mógł ją zabić? - dopyta.

- Sama już nie wiem, co mam myśleć... Zbyt wiele rzeczy z przeszłości układa się w logiczną całość. On potrafi być porywczy. Czasem naprawdę się go bałam... Naprawdę boję się, że on może skrzywdzić tę dziewczynę... - westchnie przerażona Dominika i wcale się nie pomyli, gdyż w 2818 odcinku "Barw szczęścia" widzowie zobaczą skatowaną i kompletnie odurzoną lekami pielęgniarkę, która już nie będzie miała siły, aby się bronić. Co prawda, Kama podejmie desperacką próbę ucieczki, ale jej kat szybko ją znajdzie...

Barwy szczęścia. Potwór Stawicki nie pozwoli Kamie odejść! Znów posunie się do przemocy
Najnowsze