Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Dominika i Sebastian będą mieli dziecko! Nie przeszkodzi im w tym fatalna diagnoza - ZDJĘCIA

2023-06-09 9:04

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach do Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski) w końcu los się uśmiechnie. Tuż po ślubie małżonkowie musieli zmierzyć się z kolejnymi tragicznymi wydarzeniami, związanymi ze złymi wynikami badań Kowalskiego, a także dramatem Bloch po porwaniu Kodura (Oskar Stoczyński) i powrotem psychola Stawickiego (Piotr Borowski), ale teraz wreszcie nadejdą szczęśliwe dni. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Dominika i Sebastian jednak będą mieli dziecko i już nikt, ani nic im w tym nie przeszkodzi! A w tym nawet straszliwa diagnoza Kowalskiego! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Rodzina Dominiki i Sebastiana powiększy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Mimo złej diagnozy Kowalskiego pojawi się dziecko

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach szczęście wreszcie uśmiechnie się do Dominiki i Sebastiana. I słusznie, gdyż świeżo upieczeni małżonkowie już chyba wyczerpali limit pecha. Przypomnijmy, że w obecnym sezonie zakochani musieli zmierzyć się z nagłym powrotem Zbyszka Stawickiego, byłego kochanka Dominiki, który w przeszłości zamienił jej życie w piekło, a teraz podobny los zgotował Kamie (Natalia Jędruś). A oprócz tego, popsuł ich przygotowania do ślubu, a na dodatek zniszczył wieczór kawalerski Kowalskiego. Jednak na tym dramat świeżo upieczonych małżonków się nie skończył, gdyż następnie musieli zmierzyć się z porwaniem Marcina Kodura z "Feel Good" i to na oczach Bloch, a następnie złymi wynikami Sebastiana z kliniki leczenia zaburzeń płodności. Jednak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wszystkie tragedie się skończą, a także i w tym ostatnim aspekcie w końcu los się do nich uśmiechnie!

Co prawda, jeszcze w obecnym sezonie "Barw szczęścia" przed wakacjami okazało się, że szanse Sebastiana na kolejne potomstwo są marne. Mimo iż, w przeszłości Kowlaski już został ojcem Angeli (Helena Englert), to po tragicznym wypadku na wakacjach, gdy skoczył na główkę do płytkiego basenu, przez co został sparaliżowany od pasa w dół wszystko się zmieniło. Małżonkowie zaczęli starać się o własne dziecko, ale niestety bez efektów. Wówczas Kowalski postanowił się przebadać, ale otrzymane wyniki nie pozostawiły żadnych złudzeń. Oczywiście, lekarze zarekomendowali intensywną terapię dla poprawy żywotności plemników, a następnie próby zapłodnienia, ale i tak nie dali pacjentowi żadnej gwarancji sukcesu. Wtedy w Kowlascy-Bloch zaczęli na poważnie myśleć o adopcji, która w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej najprawdopodobniej stanie się faktem!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach rodzina Dominiki i Sebastiana się powiększy! Jak pokazała Karolina Chapko na swojej relacji na Instagramie w domu małżeństwa pojawi się Mateuszek (Filip Kawalerowicz), syn prostytutki Soni (Weronika Nockowska), której Bloch pomagała wyrwać się z półświatka. W międzyczasie to ona i Kowalski przejęli opiekę nad chłopcem, do którego zdążyli się już mocno przyzwyczaić i pokochać jak własne dziecko. Czy właśnie w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej tak się stanie? Wiele na to wskazuje, gdyż po wspólnym filmikiem, na którym widzimy Sebastiana i Mateuszka, Dominika zamieściła dość wymowny opis, wskazujący na to, że chłopiec zostanie z nimi już na zawsze! Czy tak rzeczywiście będzie? Tego dowiemy się już niebawem!

- Moje chłopaki w kolorze #blue - podpisała Karolina Chapko na krótkim nagraniu, na którym widać uśmiechniętych Mateuszka i Sebastiana.

Barwy szczęścia. Pierwszy taniec Dominiki i Sebastiana. Poruszy wszystkich gości weselnych
Najnowsze