Barwy szczęścia

Koniec Barw szczęścia. Ostatni odcinek w tym roku jeszcze przed świętami! Potem przerwa w emisji na długi czas

2023-12-12 21:00

Przykra wiadomość dla fanów "Barw szczęścia". Lada moment nastąpi dłuższa przerwa w emisji serialu, a ostatni 2909 odcinek w tym roku będzie miał premierę w piątek, 22.12.2023. Koniec obecnego sezonu "Barw szczęścia" pozostawi w zawieszeniu wątki wielu bohaterów, a to oznacza, że widzowie będą musieli sporo poczekać na ciąg dalszy losów postaci. Kiedy "Barwy szczęścia" wrócą na antenę TVP2? Niestety dopiero na początku stycznia. Znamy już datę! Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2909 ostatni w tym roku - emisja w piątek, 22.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Finał sezonu "Barw szczęścia" przed przerwą świąteczno-noworoczną coraz bliżej! Ramówka TVP2 na ostatnie dni grudnia ulegnie zmianie, z programu telewizyjnego zaraz po Bożym Narodzeniu wypadnie wiele serialu, ale najbardziej widzowie odczują brak "Barw szczęścia", których premierowych odcinków nie będzie aż do początku stycznia 2024 roku. W piątek, 22.12.2023, zostanie wyemitowany ostatni 2909 odcinek, który dla wielu bohaterów będzie zapowiedzią przełomowych zmian.

Jak skończą się "Barwy szczęścia" w tym roku? Kajtek (Jakub Dmochowski) po powrocie z odwyku rozpocznie pracę w hotelu Stańskich i zrobi wszystko, by odzyskać Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Postara się utrudnić jej spotkanie z Tomkiem Kępskim (Jakub Sokołowski). Ten odkryje jednak, że chłopak Oliwki pracuje w hotelu. Ostatecznie w 2909 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka spędzi romantyczny wieczór z Tomaszem, ale Kajtek tak łatwo nie odpuści.

W ostatnim 2909 odcinku "Barw szczęścia" nowy rozdział w życiu rozpocznie też Hubert (Marek Molak), który po odzyskaniu od Klary (Olga Jankowska) córki Marysi (Nina Szumowska) pójdzie na randkę z Asią (Anna Gzyra). Agata (Natalia Zambrzycka) stanie przed trudną decyzją czy chce być dalej z Ignacym Kieliszewskim (Olaf Staszkiewicz). Kochanek zapłaci najwyższą scenę za romans z Pyrką! Przyłapie ich razem ktoś jeszcze...

Problemy na koniec "Barw szczęścia" w 2023 roku czekają też Witka Złotego (Witold Sosulski), który będzie musiał stanąć przed sądem za prowadzenie samochodu bez uprawnień. Marek (Marcin Perchuć) poprosi o pomoc Marcina Kodura (Oskar Stoczyński), ale on stanowczo odmówi interwencji w tej sprawie. W 2909 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) i Sebastian (Marek Krupski) przekażą Mateuszkowi (Filip Kawalerowicz), którego rodzicami zastępczymi zostali, niespodziankę - list od jego mamy Soni (Weronika Nockowska), która siedzi w więzieniu.

Barwy szczęścia. Klara zażąda od Huberta rozwodu! Naśle na niego prawniczkę
Listen on Spreaker.
Najnowsze