Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2906: Kajtek wróci z odwyku! Dostanie pracę w hotelu Stańskich tylko pod jednym warunkiem - ZDJĘCIA

2023-12-02 17:04

W 2906 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) wróci z odwyku, a Sabina (Barbara Jonak-Kurzaj) od razu postanowi zająć mu czymś głowę, dlatego postara się dla niego o pracę w hotelu Stańskich. Tym bardziej, że właściciele wciąż nie zatrudnią nikogo na miejsce Karoliny (Marta Dąbrowska), przez co recepcja będzie świecić pustkami. Jednak w 2906 odcinku "Barw szczęścia" Cieślak nie dostanie pracy tak łatwo, gdyż będzie musiał spełnić jeden ważny warunek. A jego przyszłość będzie zależeć wyłącznie od jednej osoby! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2906 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2906 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek wyjdzie z odwyku, gdzie trafił gdy uzależnił się od narkotyków i stoczył się na samo dno. A to dlatego, że Cieślak tak popłynął, że stracił nie tylko wszystkie oszczędności, ale i dach nad głową. I choć Patryk (Konrad Skolimowski) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) zlitowali się nad jego losem, gdy Kajtek wcisnął im smutną bajeczkę o tym, że właściciel z dnia na dzień wyrzucił go z mieszkania, to prawda i tak wyszła na jaw, gdy w mieszkaniu przyjaciół pojawili się groźni bandyci! To wtedy okazało się, że Kajtek jest uzależniony od narkotyków i ma poważne kłopoty, z których na szczęście wyciągnęli go bliscy, ale resztę musiał załatwić sam! I tak wylądował na odwyku, z którego już w 2906 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie jako zupełnie inny człowiek!

W 2906 odcinku "Barw szczęścia" Sabina postanowi zadbać o syna i spróbuje załatwić mu pracę w hotelu Stańskich, gdzie również sama pracuje, aby mieć go na oku. Co prawda, Kajtek w końcu się ogarnie, ale kontroli nigdy nie będzie dość. A poza tym, Tomalowa nie będzie chciała popełnić kolejnego błędu i znów zaniedbać dzieci, dlatego postanowi go mieć przy sobie. Szczególnie, że w hotelu zwolni się miejsce Karoliny, na które Cieślak mógłby wskoczyć, ale to wcale nie będzie takie łatwe! Wszystko przez to, że w 2906 odcinku "Barw szczęścia" Justin zostawi los Kajtka w rękach jego byłej dziewczyny Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). I to tylko od niej będzie zależało, czy niewierny i kłamliwy Cieślak dostanie pracę w tym samym miejscu, co ona!

Oczywiście, w 2906 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka nie będzie miała nic przeciwko, aby pracować wspólnie z Kajtkiem, ale postawi swojemu byłemu jeden warunek! Zbrowska zażąda, aby Cieślak zaakceptował jej nowy związek z Tomaszem Kępskim (Jakub Sokołowski), co chłopak naturalnie uczyni. Tym bardziej, że zda sobie sprawę, że nie ma już powrotu do tego, co było między nimi. I w ten sposób w 2906 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek dostanie pracę w hotelu Stańskich, gdzie zajmie miejsce Różańskiej na recepcji. I po dawnym Cieślaku nie będzie już śladu, za co chłopak będzie dozgonnie wdzięczny swojej byłej dziewczynie. Szczególnie, że zlituje się nad nim nie tylko wtedy, gdy był w potrzebie, ale i w momencie, gdy będzie wychodził na prostą. Ale oczywiście we wszystkim nie zapomni również i o Justinie, który zachowa się podobnie!

Barwy szczęścia, odcinek 2849: Kępski obsypie Oliwkę kasą
Najnowsze