Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2848: Pożegnanie Kajtka! Uzależniony Cieślak wyląduje na odwyku - ZDJĘCIA

2023-09-12 21:03

W 2848 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) trafi na odwyk! Sabina (Barbara Jonak) w końcu dowie się o problemach syna z narkotykami i zrozumie, że sprawy zaszły za daleko. To Tomalowa skieruje Cieślaka na terapię, ale on nie będzie się stawiał, gdyż sam zrozumie, że ma poważny problem. W 2848 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek spakuje swoje rzeczy i pożegna się nie tylko z matką, ale i Justinem (Jasper Sołtysiewicz), który nie dość, że uratuje mu życie, to jeszcze zapewni, że ma gdzie wracać! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2848 - środa, 27.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2848 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek wyląduje na odwyku, na który skieruje go własna matka! Zdradzamy, że Sabina wreszcie dowie się, że jej syn jest uzależniony od narkotyków, gdy w trakcie imprezy, którą Cieślak sam zorganizuje w mieszkaniu Justina i Patryka (Konrad Skolimowski), Agata (Natalia Zambrzycka) znajdzie u niego towar! Wówczas Sławka (Ewelina Serafin) niezwłocznie zaalarmuje o wszystkim Tomalową tym bardziej, że Kajtek zadłuży się u groźnych bandziorów, przez co jego życie zawiśnie na włosku! Na szczęście, dzięki wstawiennictwu Skotnickiego i Jezierskiego, bandyci, po otrzymaniu pieniędzy, puszczą chłopaka, ale Cieślak w 2847 odcinku "Barw szczęścia" zbyt długo nie nacieszy się wolnością!

- Jesteś uzależniony, synu. Musisz iść na odwyk - cytuje słowa Sabiny swiatseriali.interia.pl.

W 2848 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek nie będzie protestował i zgodzi się pójść na terapię. Cieślak zrozumie, że ma poważny problem, dlatego bez wahania zacznie pakować swoje rzeczy, ale odwyk będzie dopiero początkiem jego drogi, z czego Tomalowa doskonale zda sobie sprawę z autopsji!

- Nałóg zostanie z nim przez całe życie - zdradzi Justinowi.

- Na jak długo idziesz do tego ośrodka? Bo to chyba różnie jest - zapyta Skotnicki.

- Zwykle wystarcza kilka miesięcy zamkniętej terapii, żeby zacząć program wychodzenia z nałogu - odpowie za syna.

Jednak Kajtek w 2848 odcinku "Barw szczęścia" będzie gotowy spędzić na terapii nawet rok, jeśli tylko miałaby ona mu pomóc wyjść z nałogu. Wówczas Cieślak pożegna się z przyjacielem, który ponownie okaże mu swoje wsparcie i zapewni, że ma dokąd wracać!

- Trzymaj za mnie kciuki - poprosi Justina

- Jeśli mogę w czymś pomóc, to wal o każdej porze dnia i nocy, dzwoń, pisz - zapewni go.

- Jasne, ale teraz sam muszę wykonać nad sobą robotę - stwierdzi Kajtek, po czym wspólnie z matką ruszą w drogę.

Chwilę później w 2848 odcinku "Barw szczęścia" o uzależnieniu i odwyku Kajtka dowie się również Oliwka (Wiktoria Gąsiewska). Wówczas Zbrowska natychmiast skontaktuje się z Sabiną, której okaże wiele wsparcia. Szczególnie, że Tomalowa będzie pewna, że to przez jej wzorce, syn również wpadł w nałóg. Oczywiście, niedoszła synowa w 2848 odcinku "Barw szczęścia" postara się podtrzymać ją na duchu, ale czy Kajtek wytrwa w swoim postanowieniu? Przekonamy się już niebawem!

- Oli... słuchaj... Martwiłaś się o Kajtka i no, miałaś rację - powie jej Justin.

- Co się dzieje? - przerazi się Oliwka.

- Sabina właśnie wiezie go na odwyk - zdradzi Skotnicki.

- Jak się trzymasz po tym wszystkim? - zapyta ją Zbrowska.

- Jestem rozczarowana sobą... Przegapiłam pierwsze sygnały nałogu syna, a wcześniej zafundowałam mu dom pijaczki.  Zrujnowałam mu życie swoim piciem - przyzna zrezygnowana.

Barwy szczęścia. Oliwka zobaczy Kajtka w opłakanym stanie. Cieślak wpadnie w kłopoty
Listen on Spreaker.
Najnowsze