Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2846: Kajtek sprowadzi bandytów do mieszkania Justina i Patryka! Wpakuje wszystkich w śmiertelną pułapkę - ZDJĘCIA

2023-09-11 12:42

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) i Patryk (Konrad Skolimowski) zauważą, że z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) dzieje się coś niedobrego, ale nawet przez myśl im nie przejdzie, że przyjaciel bierze narkotyki! Tym bardziej, że Cieślak wciąż będzie robił dobrą minę do złej gry i zaproponuje, aby urządzili imprezę, na której jednak sam się nie zjawi! Tyle tylko, że w 2846 odcinku "Barw szczęścia" zamiast Kajtka do mieszkania wkroczą groźni bandyci, którzy zaczną grozić wszystkim jej uczestnikom! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2846 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" Justin i Patryk w końcu dostrzegą, że Kajtek jest mocno rozdrażniony, choć od eksmisji z wynajmowanego mieszkania z kolegami minie już sporo czasu. Przyjaciele będą przekonani, że z Cieślakiem jest coś nie tak, ale nawet nie pomyślą o tym, że chłopak mógł uzależnić się od narkotyków! Szczególnie, że Kajtek skrupulatnie będzie to przed nimi ukrywał, a pieniądze na prochy będzie wyciągał od matki (Barbara Jonak). Tyle tylko, że w pewnym momencie się one skończą, a głód pozostanie, przez co syn Sabiny ostro zadłuży się u swoich dilerów! Do tego stopnia, że w 2846 odcinku "Barw szczęścia" bandyci odkryją, że obecnie mieszka Cieślak i złożą mu wizytę, ale nie zastaną tam narkomana tylko uczestników imprezy, którą sam zorganizował!

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek zaproponuje przyjaciołom urządzenie zabawy karnawałowej w duchu swojej rzekomej przemiany. Przypomnijmy, że Cieślak okłamał Patryka i Justina, że stracił dach nad głową właśnie przez swój imprezowy styl życia, który przeniósł do mieszkania. I mimo iż to nie była prawda, to Jezierski i Skotnicki szybko to łyknęli, a w 2846 odcinku "Barw szczęścia" zdobędą na to "potwierdzenie". Tyle tylko, że sam organizator nie zjawi się na rzekomej zabawie, a zamiast niego do mieszkania wkroczą groźni bandyci, którzy zaczną tam go szukać! A gdy go nie znajdą, to wezmą sobie na celownik wszystkich jej uczestników, a więc nie tylko Patryka i Justina, ale również i Sławkę (Ewelina Serafin) i Agatę (Natalia Zambrzycka)! Oczywiście, Jezierski jak podaje swiatseriali.interia.pl natychmiast każe im wyjść, ale gangster (Michał Karnowski) tylko zaśmieje mu się w twarz.

- Nie strasz, tylko wołaj ziomka, który wisi nam hajs - powie stanowczo.

W 2847 odcinku "Barw szczęścia" przestępcy zaczną grozić przyjaciołom Kajtka, który będzie im winny pieniądze. Przerażona Sławka w końcu wybierze numer do Cieślaka, ale jej telefon natychmiast przejmie bandyta, żądając od chłopaka spłaty długu. I choć przyjaciel Patryka i Justina nie będzie miał pieniędzy, to zgodzi się spotkać z bandziorami, aby nie narażać swoich najbliższych!

- Są tu jacyś twoi koledzy... - zacznie Sławka, ale nie zdąży skończyć zdania, gdyż gangster wyrwie jej telefon z dłoni.

- Gdzie moja flota? - zapyta.

- Nie musieliście robić mi nalotu na kwadrat. Odezwałbym się przecież - stwierdzi Kajtek.

- Słuchaj, fajfusie. Albo mówisz, gdzie jesteś i oddajesz hajs, albo robimy tutaj konkretną rozpier... - zdenerwuje się.

- Spotkajmy się przy waszej mecie, to pogadamy - zaproponuje Cieślak, na co bandzior oczywiście się zgodzi i da chłopakowi jasno do zrozumienia, że jeśli się nie pojawi, to gorzko tego pożałuje!

W tym momencie w 2847 odcinku "Barw szczęścia" bandyci wyjdą i nikt ze zgromadzonych nie będzie miał już wątpliwości, że to żadni przyjaciele Kajtka! Wówczas Agata zasugeruje, aby wezwać policję, ale Patryk i Justin uznają, że muszą załatwić to sami i również stawią się w umówionym miejscu, aby wesprzeć Cieślaka, co z kolei nie spodoba się jeszcze bardziej przerażonej Sławce! Szczególnie, że Agata znajdzie w jego rzeczach narkotyki, przez co obie zrozumieją, że to sprawa grubszego kalibru, dlatego niezwłocznie zawiadomią o wszystkim również Sabinę! Ale czy na to nie będzie już za późno? Przekonamy się już niebawem!

- To na pewno nie są przyjaciele Kajtka. Lepiej jedźmy za nimi, bo jeszcze mu coś zrobią - zarządzi Patryk, a Justin poprze jego pomysł.

- Tak się martwię o Patryka i Justina. I o Kajtka... W co ten chłopak się wpakował? - westchnie Jezierska.

- W to. Nie znam się, ale to raczej nie cukier puder - westchnie Agata, trzymając w ręku podejrzany woreczek.

Barwy szczęścia. Oliwka zobaczy Kajtka w opłakanym stanie. Cieślak wpadnie w kłopoty
Najnowsze