Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek podle okłamie Justina i Patryka, ale Oliwka szybko go przejrzy - ZDJĘCIA

2023-08-12 22:26

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kajtek (Jakub Dmochowski) nie przyzna się Patrykowi (Konrad Skolimowski) i Justinowi (Jasper Sołtysiewicz), dlaczego tak naprawdę właściciel mieszkania, które wynajmował wraz z kumplami, ich wyrzucił. Zamiast tego Cieślak wciśnie im bajeczkę o przemianie w bardziej zabawowy tryb życia, którą przyjaciele szybko kupią, gdyż ogromnie im się ona spodoba. Jednak Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jako jedyna w nią uwierzy i od razu domyśli się, że sprawa ma głębszy sens! I wcale się nie pomyli... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Podłe kłamstwo Kajtka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Zbajeruje Patryka i Justina, ale nie Oliwkę

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Kajtek spędzi pierwszą noc w mieszkaniu Justina i Patryka. Zdradzamy, że przyjaciele zlitują się nad Cieślakiem, gdy nagle zostanie bez dachu nad głową, czego świadkiem stanie się sam Jezierski. Oczywiście, Patryk nie zostawi go na pastwę losu i zaprosi do siebie, a Justin nie będzie miał nic przeciwko temu, aby z nimi został, gdyż uzna, że to nawet zabawne, że byli kochankowie Oliwki zamieszkają razem. Tyle tylko, że Kajtek wcale nie będzie chciał zostawać u nich na długo i to wyłącznie po to, aby jego sekret nie wyszedł na jaw! Ale oczywiście nie zdradzi go swoim przyjaciołom, przez co w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej posunie się do podłego kłamstwa!

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Cieślak jak podaje swiatseriali.interia.pl okłamie Jezierskiego i Skotnickiego, że w ostatnim czasie rzucił się w wir imprez. Co więcej, Kajtek przyzna, że to właśnie z tego powodu właściciel wyrzucił ich z mieszkania, gdyż wraz z kumplami zaczęli je organizować także u siebie, co nie spodobało się sąsiadom, a dla niego stanowiło pretekst do ich pozbycia się!

- Chyba nadrabiam zaległości z ubiegłych lat - uzna Kajtek, po czym doda - Zrobiliśmy kilka imprez, sąsiedzi narobili dymu, wezwali policję, wydzwaniali do właściciela. A gościu szukał pretekstu, żeby zerwać z nami umowę, bo chciał podnieść cenę za wynajem...

Oczywiście, Patryk i Justin w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej uwierzą w bajeczkę Kajtka, która w ogóle ich nie zrazi. A wręcz przeciwnie, gdyż dadzą mu jasno do zrozumienia, że może zostać u nich dłużej, a to dlatego, że jego przemiana bardzo im się spodoba! Ale Cieślak wcale nie będzie chciał długo siedzieć im na głowie, gdyż z przekazanej historii niewiele będzie się zgadzać!

- Możesz zostać u nas, ile potrzebujesz - zapewni go Patryk.

Chwilę później w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Justin pochwali się rewelacjami na temat Kajtka, Oliwce! Tyle tylko, że Zbrowska nie kupi tej bajeczki, gdyż od razu wyda jej się ona podejrzana! W przeciwieństwie do Skotnickiego, który wciąż będzie w nią ślepo wierzył, gdyż oczami wyobraźni już będzie widział wspólne imprezy z Cieślakiem!

- Za co? Na pewno mówimy o tym samym Kajtku? - dopyta zdziwiona Oliwka.

- Zmienił się chłopak. Na lepsze... Będą z niego ludzie - zaśmieje się Justin.

Jednak Zbrowska w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie podzieli jego entuzjazmu, gdyż będzie przekonana, że kryje się za tym głębszy sens i postanowi zaalarmować o wszystkim Sabinę (Barbara Jonak)! I po interwencji matki Cieślaka okaże się, że Oliwka wcale się nie myliła!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze