Barwy szczęścia

Koniec Barw szczęścia. Natalia załatwi Sofię w ostatnim 2825 odcinku. Tym razem to ona stanie do walki o Cezarego - ZDJĘCIA

2023-05-26 12:56

Natalia (Maria Dejmek) nie będzie miała już siły do dziwnych gierek Sofii (Valeri Guliaieva). W 2825 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńska weźmie sprawy w swoje ręce i osobiście pojawi się w progu mieszkania rywalki. Nie będzie czekała na kolejne wyjaśnienia Cezarego (Marcel Opaliński) i sama stanie do walki o miłość i spokojną przyszłość, która nie dojdzie do skutku, kiedy Sofia wciąż będzie mieszać. W ostatnim, 2825 odcinku "Barw szczęścia" przed wakacjami, Natalia załatwi byłą narzeczoną Rawicza i przyłapie ją na gorącym uczynku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2825 ostatni przed wakacjami - piątek, 26.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia straci cierpliwość, kiedy w 2825 odcinku "Barw szczęścia" Cezary znów będzie zmuszony poświęcić czas Sofii. Okaże się bowiem, że kobieta tak źle się czuje przez wirusa, że nawet nie może sobie zrobić zakupów. Józefina (Elżbieta Jarosik) każe synowi pomóc dziewczynie, a prawniczka stanie się świadkiem tej rozmowy. Od razu postanowi działać, nie czekając na żadne wyjaśnienia. Wyda jej się to bardzo dziwne, że Sofia jest rzekomo tak bardzo chora, że nawet nie radzi sobie z prostymi czynnościami. Od razu wyczuje spisek i kolejny pretekst do spotkania z jej ukochanym. 

Natalia zaskoczy byłą narzeczoną Rawicza i sama zjawi się u niej w mieszkaniu z siatką zakupów. Mina Sofii powie wszystko. - O, cześć Natalio, nie spodziewałam się ciebie - przyzna bez ogródek Sofia. - A ja nie spodziewałam się ciebie w takiej dobrej formie - zakpi Zwoleńska, widząc Sofię ładnie ubraną, bez oznak żadnej choroby. - To chyba dobrze, prawda? - spróbuje się wykręcić kobieta. - Bardzo dobrze. Cezary wspominał, że trzeba ci zrobić zakupy, ale chyba był w błędzie... - rzuci ostro Natalia i podaruje rywalce siatkę z produktami spożywczymi. 

Natalia przyłapie Sofię na kłamstwie w 2825 odcinku "Barw szczęścia"

Kiedy Zwoleńska na własne oczy przekona się, że kobiecie nic nie jest, mimo wszytko wejdzie do środka i wstąpi na herbatę. Właśnie wtedy nasłucha się o wyjeździe Sofii i Cezarego do Londynu, a potem o tym, jak Rawicz pomagał jej skręcać meble. Natalia tylko utwierdzi się w przekonaniu, że kobieta na siłę mąci w jej związku i chce odzyskać Rawicza. 

Do najbardziej żenującej sytuacji w 2825 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie w momencie, kiedy to Rawicz też pojawi się w mieszkaniu Sofii. Również zrobi jej zakupy, tak jak prosiła go matka. Spotka się w drzwiach ze Zwoleńską i dojdzie do głupiej sytuacji. Natalia wyjdzie, ale na szczęście ukochany za nią pobiegnie. Sofia powoli zacznie rozumieć, że nie ma co liczyć na odzyskanie byłego narzeczonego. 

Barwy szczęścia. Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze