Koniec Barw szczęścia. Darek będzie skończony. Józek przed wyjazdem do Niemiec powie mu prawdę w żywe oczy

2020-05-29 20:37 sz
Koniec Barw szczęścia. Darek będzie skończony. Józek przed wyjazdem do Niemiec powie mu prawdę w żywe oczy
Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Darek będzie skończony. Józek przed wyjazdem do Niemiec powie mu prawdę w żywe oczy

W ostatnim 2274 odcinku "Barw szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) usłyszy od Józka (Patryk Pniewski) okrutną prawdę. Janicki przez konszachty z Szubertem (Marcin Stec) straci nie tylko klub, ale także najlepszego przyjaciela i zarazem klienta. Piłkarz z serialu "Barwy szczęścia" będzie skończony! Co powie mu Józek? Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim 2274 odcinku przed wakacjami 2020.

"Barwy szczęścia" odcinek 2274 ostatni przed wakacjami - piątek, 5.06.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu"Barwy szczęścia" nadejdą wielkie zmiany w życiu Darka. W ostatnim 2274 odcinku Janicki będzie musiał pogodzić się z okrutną prawdą: Józek, bez poinformowania go, zmienił klub!

Jednocześnie Sałatka zwolni przyjaciela z funkcji menadżera. Długa kariera wybitnego sportowca i trenera legnie w gruzach. A wszystko to przez jedną, nieprzemyślaną znajomość z Szubertem...

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Karolina zniszczy małżeństwo Bożeny i Bruna! Zakocha się w Stańskim

W 2274 odcinku "Barw szczęścia" Darek nie będzie mógł pogodzić się z odejściem Józka. Władek (Przemysław Stippa) spróbuje pocieszyć partnera, jednak nie będzie to proste. W końcu Janicki straci cały życiowy dorobek.

- Wkrótce dostaniesz nową posadę - usłyszy piłkarz. Józek, chociaż zakończy współpracę z Darkiem, postanowi wyciągnąć do niego rękę na zgodę. Wiele razem przeszli i wybaczy przyjacielowi wszystkie błędy.

- Mamy duży pokój gościnny, możecie nas odwiedzać - powie Sałatka przed wyjazdem do Niemiec, jak czytamy w "Świecie Seriali". Czy Darek z pomocą Władka pozbiera się po takim ciosie? To z pewnością nie będzie łatwe, a nowy sezon serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 z pewnością przyniesie Janickiemu wiele nowych wyzwań.

Sprawdź też: Koniec Barw szczęścia. Skandal u Pyrków na chrzcinach w ostatnim 2274 odcinku. Babcia Iwony umrze kiedy dowie się kto jest ojcem Wioletki? - ZWIASTUN

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Koniec Barw szczęścia. Hubert wróci do domu! Skandal u Pyrków na chrzcinach córki Iwony i Marka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze