Barwy szczęścia

Kasia odchodzi z Barw szczęścia?! Katarzyna Glinka zagra w innym hicie TVP

2023-03-13 12:58

Kasia zniknie z "Barw szczęścia"?! Katarzyna Glinka występuje w kultowym serialu od samego początku, gdzie wciela się w postać w córki Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) już od niemal 16 lat. Jednak teraz wyszło na jaw, że aktorka przyjęła ofertę z siostrzanej stacji TVP1 i już niebawem pojawi się na ekranie w zupełnie innej produkcji! Czy to oznacza, że Kasia odejdzie z "Barw szczęścia"? Szczególnie, że w najbliższych odcinkach nad jej bohaterką zawisną czarne chmury, w związku z lewą inwestycją Anity (Karolina Porcari). Czy taki będzie koniec Sadowskiej? Koniecznie sprawdźcie, co już wiemy!

Kasia znika z "Barw szczęścia"?! Katarzyna Glinka pojawi się w innym serialu TVP1!

Katarzyna Glinka od niemal 16 lat wciela się w postać Kasi Sadowskiej, którą pokochali wszyscy! Widzowie uwielbiają sceny z córką Stefana, żoną Łukasza (Michał Rolnicki) i matką Ksawerego (Bartosz Gruchot), która występuje w uwielbianym serialu TVP2 od samego początku jego istnienia. Jednak teraz fani zaczęli drżeć o przyszłość Sadowskiej w "Barwach szczęścia", gdy na jaw wyszło, że Glinka przeszła do TVP1, gdzie już niebawem zadebiutuje w zupełnie innym hitowym serialu i kompletnie innej roli! Czy to będzie równoznaczne z odejściem aktorki z uwielbianej produkcji TVP2?

Już 1.04.2023 roku jak podaje swiatseriali.interia.pl Glinka pojawi się w serialu "Komisarz Alex" i to wcale nie żart! Aktorka wcieli się w postać Magdy Zwolińskiej, właścicielki dużej firmy kosmetycznej "Radość natury", w której dojdzie do zabójstwa Magdy Wielickiej, szefowej finansów. Początkowo głównym podejrzanym stanie się dyrektor marketingu, który miał romans z asystentką Magdy, ale przeprowadzone śledztwo szybko wykluczy go z grona podejrzanych. Tym bardziej, że na jaw wyjdzie, że wcześniej planowano już zabić poprzedniego dyrektora finansowego, Roberta Kirszaka (Aleksandar Milićević), który na celownik weźmie sobie teraz Zwolińską! Czy to ona będzie miała związek z morderstwami w firmie w 5 odcinku "Komisarza Alexa"? Jak rozwinie się ten wątek?

Wszystkich widzów "Barw szczęścia" uspokajamy - Kasia nie zniknie z ich uwielbianego serialu! Glinka pojawi się w serialu "Komisarz Alex" jedynie gościnnie i jej sprawa zostanie rozwiązania już w 5 odcinku, w związku z czym nie będzie miało to wpływu na grę aktorki w "Barwach szczęścia". Tym bardziej, że w kolejnych odcinkach kultowego serialu TVP2 u Sadowskiej wiele będzie się działo, przez co nie ma mowy o jej odejściu z produkcji!

Zdradzamy, że już w 2779 odcinku "Barw szczęścia" Kasia przejrzy Anitę i odkryje, że przyjaciółka kolejny raz wpakowała ją na minę! Wszystko przez to, że jej inwestycja, do której Sadowska zachęciła Izę (Agnieszka Warchulska) i Wangela (Marek Kałużyński) okaże się jednym wielkim oszustwem, przez co przyjaciele stracą swoje majątki życia. I oczywiście to do Kasi będą mieli pretensje, że poleciła im oszustkę, która od samego początku wiedziała o przekręcie, przez co Sadowska w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" osobiście włączy się w wyjaśnienie sprawy...

Barwy szczęścia, odcinek 2730: Dramatyczny powrót Anity! Kasia oskarży ją o najgorsze
Najnowsze