Gwiazdy Barw szczęścia odchodzą jedna po drugiej! Co się dzieje?

i

Autor: Artrama Gwiazdy Barw szczęścia odchodzą jedna po drugiej! Co się dzieje?

Gwiazdy Barw szczęścia odchodzą jedna po drugiej! Co się dzieje?

Z "Barw szczęścia" niebawem znikną postacie, które są tam od zawsze! O tym, że do USA poleci Iwona (Izabela Zwierzyńska) ze swoim narzeczonym Tomaszem Kępskim (Jakub Sokołowski) wiadomo już od jakiegoś czasu. Ale ostatnio posypały się kolejne wieści o pożegnaniach! Na pewno do Egiptu wyleci Agata (Natalia Zambrzycka), która nie zniesie dłużej ponownego rozstania z Patrykiem (Konrad Skolimowski). I to wcale nie koniec! Co się dzieje w "Barwach szczęścia", że musimy pożegnać największe gwiazdy serialu? Zobacz ich wszystkich w GALERII ZDJĘĆ!

Duże zmiany w "Barwach szczęścia"! Ważne postanie odchodzą! Dlaczego?

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" będziemy po kolei żegnać ważnych bohaterów. Tylko wyjazd Iwony do USA można uznać za zaplanowany. Pyrka otrzymała tam stypendium na staż dla młodych lekarzy i po wielu bojach z rodziną Kępskiego razem z nim odleciała. Ale na sukcesie w karierze medycznej Pyrki wcale nie kończy się czas rozstań z bohaterami!

W ślad za siostrą w "Barwach szczęścia" za granicę poleci także Agata. Pyrka nie zniesie dłużej życia w czterech ścianach, w których każdy kąt kojarzy jej się z byłym narzeczonym. Agata postanowi wyjechać do stałe do Egiptu - pisaliśmy o tym WIĘCEJ TUTAJ>>>

Zobacz też: M jak miłość. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i wszystkich przyjaciół. Będzie cierpiała jak nigdy wcześniej - WIDEO, ZDJĘCIA

Kolejny pewniakiem, który pożegna się z "Barwami szczęścia" jest Józek Sałatka (Patryk Pniewski). Po koszmarnym rozwodzie z Julitą (Katarzyna Sawczuk) i niespodziewanym rozstaniu z Gabrysią, piłkarz zdobył kontrakt w Wielkiej Brytanii i tam z Julcią (Julia Staniszewska) odleci. Sałatkę będą żegnać wszyscy w 2623 odcinku "Barw szczęścia". 

Niestety, to także nie koniec pożegnań w "Barwach szczęścia". Odnaleziony na pogrzebie Zenka (śp. Jan Pęczek) Adam (Bartosz Porczyk) będzie namawiał Basię (Sławomira Łozińska), aby i ona opuściła kraj po śmierci męża. Jak dotąd wszystkie wyjazdy są uzasadnione scenariuszem, który z góry zakładał, że dany bohater znika, być może na zawsze.

Kto zastąpi fanom "Barw szczęścia" bohaterów, z którymi zżyli się przez wszystkie lata serialu? Przekonamy się, jaki pomysł ma na to produkcja sagi w nowych odcinkach!

Nie przegap: Szok w M jak miłość. Lilka po powrocie będzie z matką Krystyną upijała się od rana! Żona Mateusza sypnie kasą i tak sobie poradzą z dramatem Mostowiaka - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia
Najnowsze