Gwiazdor Barw szczęścia gejem?! Marek Molak powiedział to prosto w oczy - WIDEO

i

Autor: Artrama Gwiazdor Barw szczęścia gejem?! Marek Molak powiedział to prosto w oczy - WIDEO

Gwiazdor Barw szczęścia gejem?! Marek Molak powiedział to prosto w oczy - WIDEO

Gwiazdor "Barw szczęścia" nieźle zaszokował dziennikarkę, która przeprowadzała z nim wywiad. Kiedy padło pytanie o liczne propozycje od kobiet, Marek Molak wypalił, że... jest gejem! Serialowy Hubert Pyrka, mąż Klary (Olga Jankowska) opublikował krótki film wideo z tym fragmentem wywiadu na swoim profilu na Instagramie i z miejsca poruszył fanów. Większość domyśliła się, że gwiazdor "Barw szczęścia" zażartował sobie z dziennikarki. Zobacz koniecznie jak wyglądał wywiad, w którym Marek Molak mówi, że jest gejem na WIDEO i sprawdź co sam napisał na ten temat!

Czy gwiazdor "Barw szczęścia" jest gejem? Niezwykła akcja Marka Molaka

Hubert z "Barw szczęścia" od lat tworzy udany związek z Klarą. Wychowują razem córkę Marysię i pomimo życiowych burz i naporów, są szczęśliwym małżeństwem. Tymczasem grający Huberta gwiazdor znienacka wrzucił na swój profil na Instagramie film WIDEO z pytaniem: "Jesteś gejem"?

Na materiale z aktorem "Barw szczęścia" widać krótki fragment wywiadu z nim jednej z dziennikarek. Kiedy pada pytanie o liczne propozycje od fanem, Molak wypala nagle: - Jestem gejem.

Fani natychmiast zareagowali na "wyznanie" Huberta z "Barw szczęścia", większości wybuchem śmiechu. Prawie nikt nie uwierzył, że prywatnie ojciec 2 synów właśnie dokonał coming-outu. 

Zobacz też: Rewolucyjne zmiany w Barwach szczęścia. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

- Także, oficjalnie - napisał Molak w poście z filmem WIDEO. 

- Hahahahahahhaha❤️ - posypały się komentarze. 

??????

- Brawo za szczerość ??

- ???????popłakałem się , mistrz.

- grunt to mieć zdrowe podejście do życia itd.

Jakie było pytanie dziennikarki, które w efekcie doprowadziło do wybuchu radości fanów gwiazdora "Barw szczęścia"? 

- Domyślam się, że piszą nagminnie do ciebie...

- Nie, nie piszą do mnie. Bo ja jestem gejem - odpowiedział Molak z kamienną twarzą.  

Prywatnie Hubert z "Barw szczęście" był już raz żonaty z tancerką Małgorzatą Mazurkiewicz i z tego związku ma syna Krzysztofa. Para rozstała się i aktualnie Molak spotyka się z Daną, z którą ma prawie 2-letniego syna Marka Daniela.

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość w zaawansowanej ciąży?! To zdjęcie Adriany Kalskiej zelektryzowało fanów. Co na to Mikołaj Roznerski? - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze