Gwiazda Barw szczęścia przeszła metamorfozę! Jak teraz wygląda Orina Krajewska?

2019-08-14 13:42 jkk
Barwy szczęścia. Sesja zdjęciowa bohaterek serialu do kalendarza Barwy miłości
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Sesja zdjęciowa bohaterek serialu do kalendarza "Barwy miłości"

Aktorka z "Barw szczęścia" na koniec wakacji postanowiła zaszaleć i poinformowała o tym na Instagramie swoich fanów! Pod radosnym zdjęciem pisze, że zmiana przyniosła jej ulgę! Co takiego zmieniła w swoim życiu gwiazda "Barw szczęścia"? Orina Krajewska, czyli serialowa Celina wróci do pracy na planie zmieniona nie do poznania! Czy nowy kolor włosów będzie miał wpływ na trudny charakter bohaterki?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 od poniedziałku 2.09.2019, godz. 20.10

Celina z "Barw szczęścia" rozpoczęła zmianę wizerunku. Pod radosnymi zdjęciami z nożyczkami czytamy wpisy Krajewskiej. - Jest! Ale ulga! W euforię wprawiły aktorkę nowa fryzura i kolor. Niestety jeszcze nie wiemy, czy spodobają się fanom, bo nowy wygląd gwiazda "Barw szczęścia" zaprezentowała w Instastory, gdzie ma możliwości dodawania komentarzy.

Na zdjęciach z Instagrama Krajewskiej możemy obserwować, jakie emocje towarzyszyły jej podczas metamorfozy. Początkowo wydawała się przerażona nożyczkami, ale ostatecznie wygląda na szczęśliwą. A jak Wam podoba się przemiana serialowej Celiny z "Barw szczęścia"?

A co będzie sie działo w serialu? Jak pisaliśmy TUTAJ>>> charakter Celiny w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2019 nie złagodnieje.

Nawet tragiczny wypadek Franka (Mateusz Banasiuk), który będzie walczył w szpitalu o życie pogrążony w śpiączce nie pomoże jej wyzbyć się okropnej zazdrości! Bohaterka grana przez Krajewską nie będzie mogła znieść, że to jej największa rywalka Regina (Kamila Kamińska) czuwa przy rannym w szpitalu.

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 Regina na wieść o wypadku natychmiast zjawi się przy szpitalnym łóżku Franka. Co Regina wyzna umierającemu Frankowi (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Orina Krajewska, korzystając z ostatnich chwil wytchnienia przed pracą na planie "Barw szczęścia" nie tylko zmienia wizerunek, ale i rozkoszuje się urokami natury. Córka Małgorzaty Braunek odziedziczyła po mamie pasję do ziół, medycyny ludowej i ajurwedy. Na swoim profilu zastanawia się jak połączyć wiedzę zielarską z medycyną konwencjonalną.

- Alchemia roślinna to jedno z najbardziej fascynujących pojęć z jakim się w ostatnim czasie spotkałam - pisze na Instagramie Krajewska. - Wiedzę na temat ziół od lat zgłębia medycyna ludowa, fitoterapia czy ajurweda pytanie. Jak w mądry sposób łączyć ją z medycyną konwencjonalną? - dopytuje.

Serialowa Celina z "Barw szczęścia" pisze także o właściwościach ziół o tym w jakiej postaci można i należy je przyjmować czym jest doktryna sygnatury i czym była medycyna humoralna. Co na to fani gwiazdy serialu? Większość zwraca uwagę na fakt, że... Orina robi się coraz bardziej podobna do mamy.

Najnowsze