Barwy szczęścia wyleciały z ramówki TVP2! Duże zmiany przed finałem sezonu przed wakacjami

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia wyleciały z ramówki TVP2! Duże zmiany przed finałem sezonu przed wakacjami

2021-06-09 11:33

"Barwy szczęścia" nie mają szczęścia do emisji ostatnich odcinków pod koniec sezonu. Najpierw TVP2 podjęła decyzję, że ostatni odcinek 2466 nie zostanie wyemitowany teraz, tylko dopiero po wakacjach 2021. W ten sposób odcinek 2465 stał tym ostatnim przed wakacyjną przerwą. Ale, niestety to nie koniec zmian! W środę 9 czerwca w ogóle nie zobaczymy nowego odcinka "Barw szczęścia" w telewizji! Co się dzieje z serialem?

Koniec "Barwy szczęścia"? Znów nie będzie nowego odcinka w TVP2!

Fani "Barw szczęścia", którzy dziś, w środę 9.06 włączą telewizory, aby obejrzeć, jak co dzień kolejny odcinek swojego ulubionego serialu, będą zawiedzeni! Pod koniec sezonu "Barwy szczęścia" nie mają szczęścia do emisji nowych odcinków. Najpierw TVP podjęła decyzję o przerwaniu ostatniego sezonu o jeden odcinek wcześniej, niż zaplanowano. A teraz kolejna zmiana. Co się dzieje z jedną z najbardziej popularnych pozycji wieczornej ramówki TVP2?

Odcinek 2464 "Barw szczęścia", w którym m.in. Kasia (Katarzyna Glinka) wyzna Aldonie (Elżbieta Romanowska) całą prawdę o walącym się małżeństwie z Łukaszem (Michał Rolnicki) nie zostanie wyemitowany w zaplanowanym terminie! Kiedy zobaczymy 2464 odcinek serialu w telewizji?

Nie przegap: Koniec Barw szczęścia. Patryk w ostatniej chwili zamieni Agatę na Oliwkę w 2465 odcinku. Nie będzie już czego zbierać 

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Kasia pokona śmierć na Sycylii! Będzie umierająca, ale te ujęcia z planu mówią wszystko
Barwy szczęścia, odc.2443: Kasia (Katarzyna Glinka)

i

Autor: Artrama

Uspokajamy: jest ważny powód, dla którego nowy 2464 odcinek "Barw szczęścia" nie może zostać wyemitowany w środę 9.06. TVP2 emituje w tym czasie na żywo ważne mecze z Mistrzostw Europy w Siatkówce. Dlatego nagrany serial będzie musiał poczekać na swoją emisję, ale tylko do dnia następnego!

Widzowie, którzy nie będą mogli się doczekać na emisję 2464 odcinka "Barw szczęścia" w TVP2 mogą go obejrzeć na platformie vodtvp.pl. Na ekranach naszych telewizorów serial pojawi się już 10 czerwca o godzinie 20.10 w TVP2.  

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Szymek i Maja przekazali ważną wiadomość z planu! Chodzi o dalsze losy Izy i Marcina

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Agata odwoła ślub z Patrykiem! Wypędzi go z domu

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Agata odwoła ślub z Patrykiem! Wypędzi go z domu
Najnowsze