Barwy szczęścia wyleciały z ramówki TVP. Wiemy skąd taka decyzja

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia wyleciały z ramówki TVP. Wiemy skąd taka decyzja

Barwy szczęścia wyleciały z ramówki TVP. Wiemy skąd taka decyzja

Z "Barw szczęścia" dotarła smutna wiadomość dla fanów jednego z największych hitów TVP. W czwartek,11.11.2021, nie zobaczymy w TVP2 kolejnego, 2510 odcinka "Barw szczęścia". Telewizja Polska musiała podjąć taką decyzję z bardzo ważnego powodu. Czy to oznacza, że będziemy musieli pożegnać się z "Barwami szczęścia" na dłużej? Wiemy dlaczego jeden z najbardziej lubianych przez Polaków serial wyleciał z ramówki TVP 2! Sprawdź wszystkie szczegóły poniżej!

Dlaczego nie ma "Barw szczęścia" w czwartek, 11.11.2021?

Kolejny 2510 odcinek "Barw szczęścia" nie pojawi się o stałej porze w TVP 11 listopada 2021. Jest ważny powód! Dlaczego dalsze, coraz bardziej skomplikowane losy Jezierskich i afera hazardowa w hotelu Stańskich nie dotrą do wiernych widzów w czwartek? Kiedy zobaczymy 2510 odcinek hitowej serii TVP?

Fani "Barw szczęścia" są zaniepokojeni brakiem ich ulubionego serialu w TVP2 o stałej porze w Święto Niepodległości. Tym bardziej, że "Na Wspólnej", czy "Przyjaciółki", czyli seriale konkurencji zostaną wyemitowane bez zmian. Co się wydarzy w ten dzień w TVP2, że nie będzie "Barw szczęścia"?

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4 sezon. Ewa wróci z Izraela z synem Stasiem! Po śmierci Benka znów wyjdzie za mąż? - WIDEO

W czwartek 11 listopada 2021 Polacy świętują Dzień Niepodległości i Zarząd TVP podjął decyzję o emisji w tym dniu rocznicowych programów. Specjalny koncert "11listopada", który odbędzie się na żywo z Opery i Filharmonii Podlaskiej zostanie wyemitowany właśnie tego dnia o godzinie 20.10 w TVP2. W związku z tym nastąpiła kolizja godzin i nowy odcinek "Barw szczęścia" nie zostanie wyemitowany.  

Uspokajamy - kolejny 2510 odcinek "Barw szczęścia" będzie można obejrzeć w TVP2 już w piątek o stałej porze! Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać kilka odcinków serialu jest dostępnych na vod.tvp.pl. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP - WIDEO

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze