Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Sławka odejdzie w nowym sezonie?! Patryk jako jedyny zostanie z rodziny Jezierskich - ZDJĘCIA

2023-07-05 12:03

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach zabraknie Sławki (Ewelina Serafin)?! Dla matki Jowity (Magdalena Żak) i Patryka (Konrad Skolimowski) nie znalazło się miejsca w nowej czołówce uwielbianego serialu TVP2, w której do tej pory występowała właśnie z córką. Jednak po wyjściu Jowity z więzienia i załatwieniu Kornela (Jakub Bohosiewicz), Jezierska wyjechała do Francji i nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie wróciła. Zatem czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie będzie również Sławki? Tym bardziej, że w ramówce z rodziny Jezierskich jest już tylko Patryk! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Sławka zniknie w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Nie było dla niej miejsca w nowej czołówce serialu!

Na planie "Barw szczęścia" powstała właśnie nowa czołówka, którą widzowie będą mogli zobaczyć już w nowym sezonie po wakacjach. Oczywiście, nie zabrakło w niej bohaterów, którzy od lat wiodą prym serialu jak choćby Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak) Pyrkowie, Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) Stańscy czy Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) Sadowscy, ale dołączyło również wiele nowych postaci m.in. kelnerki z "Feel Good" - Dominika (Karolina Chapko) i Renata (Anna Mrozowska) z partnerami, ukochani Natalii (Maria Dejmek) i Malwiny (Joanna Gleń), rodzina Wójcików, dziennikarze z "Szoku" czy faceci Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Jednak w nowej czołówce "Barw szczęścia" zabrakło miejsca dla rodziny Jezierskich, których skromnie reprezentuje jedynie Patryk! Czy to oznacza, że Sławka zniknie?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach nie będzie Sławki?! Przypomnijmy, że w obecnym sezonie fani żyli losami rodziny Jezierskich, których Kornel zrobił w konia i uciekł z młodszą kochanką Sandrą (Joanna Opozda)! Wówczas Sławka, Jowita i Patryk zostali zupełnie sami z długami oszusta, który podpadł groźnemu bandycie Bondzie (Maciej Kosmala). W efekcie czego zlecił on morderstwo ukochanego Jezierskiej, Prota (Andrzej Michalski) i to ją pociągnął za to do odpowiedzialności. Na szczęście, Jowicie udało się opuścić areszt i dogadać z gangsterem, który w zamian za pieniądze i Kornela zostawił Jezierskich w spokoju, dzięki czemu ona mogła wyjechać i zacząć spokojne życie we Francji. Wiele wskazuje na to, że Jowita już nie wróci, dlatego nie znalazła się w nowej czołówce "Barw szczęścia", ale czy wraz z nią odejdzie również Sławka?

W dotychczasowej ramówce "Barw szczęścia" Patryk występował u boku swojej narzeczonej Agaty (Natalia Zambrzycka), z kolei Sławka wspólnie z Jowitą. Jednak teraz Jezierski dołączył do wianuszka facetów Zbrowskiej, a dla matka i siostra wyleciały z ramówki, co ogromnie zmartwiło fanów serialu, którzy zaczęli dopytywać się o Sławkę na oficjalnym profilu serialu na Instagramie! Tyle, że nie doczekali się ze strony produkcji żadnej odpowiedzi!

- A gdzie nasza kochana @ewelinaserafinn ?🙂 - zapyta jedna z fanek serialu.

Wszystkich fanów "Barw szczęścia" uspokajamy! Sławka nie zniknie z uwielbianego serialu TVP2, ale w nowym sezonie po wakacjach będzie pojawiać się na ekranie nieco rzadziej. Dlatego nie uwzględniono jej w nowej czołówce, gdzie prym wiodą bohaterowie, których losy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wysuną się na pierwszy plan! Ale spokojnie Jezierskiej również nie zabraknie i Kornel się już o to postara, gdyż powróci po raz kolejny! A Sławka mocno zbliży się do Krystyny (Hanna Bieluszko), żony Krzysztofa Jaworskiego (Jacek Kałucki), których kiedyś matka Marka (Marcin Perchuć) podejrzewała o romans!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze