Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wiktor wykorzysta Madzię do swojego chorego planu?! Kępski przejrzy zamiary syna - ZDJĘCIA

2023-08-18 10:22

W 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach nagłe zainteresowanie Wiktora (Grzegorz Kestranek) Madzią (Natalia Sierzputowska) wyda się podejrzane nie tylko Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), ale przede wszystkim Tomkowi (Jakub Sokołowski). Zbrowska będzie przekonana, że we wszystkim chodzi o nią, ale tak naprawdę syna przejrzy Kępski! W 2828 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Tomek zorientuje się, że Madzia jest tylko przykrywką do zemsty na nim samym i skrytykuje zachowanie Wiktora, ale on nie będzie miał sobie nic do zarzucenia! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Zemsta Wiktora na Tomku w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Ucierpi na tym Madzia?

W 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Wiktor zacznie spotykać się z Madzią, która od razu wpadnie mu w oku, gdy razem z Oliwką wezmą udział w grze miejskiej, promującej sklep Kępskich. Syn Tomka zaoferuje przyjaciółce Oliwki lekcje jazdy na deskorolce, którą dziewczyny wygrają w ramach zabawy, jednak wspólna nauka szybko przerodzi się w coś więcej. A to dlatego, że Wiktor nie będzie chciał marnować czasu i od razu zaprosi przyjaciółkę kochanki ojca na randkę! Tyle tylko, że ich związku w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie pochwalą zakochani! Tym bardziej, że szybko odkryją, że intencje młodego Kępskiego względem Madzi wcale nie są szczere!

W 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka ostrzeże Madzię przed synem kochanka! Zbrowska będzie przekonana, że młodemu Kępskiemu tak naprawdę chodzi o nią i nawet przez myśl jej nie przejdzie, że przyjaciółka rzeczywiście mogła mu się spodobać...

- Nie sądzisz, że to trochę dziwne, że nagle teraz się tobą zainteresował? On chyba za mną nie przepada. Co, jeśli coś kombinuje? - powie otwarcie Oliwka, czym mocno dotknie Madzię - Myślisz, że nie mogłam mu wpaść w oko?

Jednak prawdziwe zamiary Wiktora w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach odkryje dopiero Tomasz! A to dlatego, że młodemu Kępskiemu wcale nie będzie chodziło o Oliwkę tylko o niego i biznesmen od razu domyśli się, że syn wykorzystuje przyjaciółkę Zbrowskiej do zemsty na nim samym za to, że spotyka się z młodszą kochanką! Szczególnie, że od początku nie akceptował ich związku, a czas nic tu nie zmieni...

- Wiktor, w co ty pogrywasz? Chcesz mi zrobić na złość? Magda jest przyjaciółką Oliwki... To chyba trochę niezręczna sytuacja, nie sądzisz? - wytknie mu Tomek.

- Umawianie się z dużo młodszą też może być niezręczne… - odgryzie mu się Wiktor.

- Czyli to jednak specjalnie?! - utwierdzi się Kępski.

Tyle tylko, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach okaże się, że racji wcale nie będą mieli ani Oliwka, ani Tomek, lecz Madzia. Wszystko przez to, że przyjaciółka Zbrowskiej naprawdę wpadnie w oko młodemu Kępskiemu, który wciąż będzie zapraszał ja na randki. I choć ostrzeżona Madzia będzie do tego podchodzić z dystansem, to wkrótce w "Barwach szczęścia" Wiktor da jej jasno do zrozumienia, że mu się podoba. Syn Tomka wyzna ukochanej swoje uczucia, a Madzia zda sobie sprawę, że on również nie jest jej obojętny. I od tego czasu młodzi zaczną się spotykać już normalnie i bez przyzwoitek i to nawet mimo protestów Oliwki i Kępskiego!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze