Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Wiktor wyzna Madzi swoje uczucia! Zszokuje go reakcja przyjaciółki Oliwki - ZDJĘCIA

2023-07-25 13:36

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Wiktor (Grzegorz Kestranek) da Madzi (Natalia Sierzputowska) jasno do zrozumienia, że chciałby, aby ich niezobowiązująca relacja przerodziła się w coś więcej. Ale widząc zachowanie przyjaciółki Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), która wprosi ich na randkę Zbrowskiej i Kępskiego (Tomasz Sokołowski), będzie przekonany, że dziewczyna myśli inaczej. Jednak w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Madzia szybo uświadomi go, że się myli i na tym nie poprzestanie! Co zrobi? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Madzia i Wiktor będą razem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach? Zdobędą się na poważne wyznania

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Madzia zgodzi się pójść z Wiktorem na randkę, ale tylko w towarzystwie Oliwki i Tomka! A to dlatego, że syn Kępskiego nieoczekiwanie zmieni plany i zamiast nauki jazdy na longboardzie, zaproponuje dziewczynie, która od razu wpadnie mu w oko, wspólne wyjście do kina lub pubu. Oczywiście, Madzia przyjmie zaproszenie, bo dowie się, że Zbrowska i Kępski również wybierają się na film i postanowi do nich dołączyć. Tyle, że o niczym nie powie zakochanym i wszystkich postawi przed faktem dokonanym, przez co w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zrobi się naprawdę niezręcznie.

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Tomek jak podaje swiatseriali.interia.pl cierpliwie będzie znosił towarzystwo syna i jego dziewczyny na swojej randce z Oliwką, ale w końcu nie wytrzyma. Wszystko przez to, że Madzia i Wiktor będą chcieli ustawić się z nimi również i po kinie, ale Kępski będzie miał na resztę dnia inne plany i da im to wyraźnie do zrozumienia. Przyjaciółkę Oliwki nieco zdziwi zachowanie jej nowego kochanka, ale gdy jego syn wyjaśni jej, że najwidoczniej nie spodobało mu się to, że im się wprosili, to w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zda sobie w końcu sprawę, że to jej wina!

- Narobiłam kwasu... To było nieprzemyślane. Mogliśmy sami sobie gdzieś pójść - uzna Madzia.

Tyle tylko, że w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Wiktor będzie miał zupełnie inne odczucia, gdyż będzie przekonany, że Madzia celowo nie chciała spotkać się we dwójkę, aby do niczego się nie zobowiązywać. Co w zasadzie wcale mu się nie spodoba, gdyż sam będzie pragnął, aby ich relacja przerodziła się w coś więcej i da dziewczynie jasno do zrozumienia, że wcale nie jest mu obojętna!

- Nie mogliśmy iść sami, bo nie chciałaś, żeby było zobowiązująco... Chciałaś czuć się bezpiecznie - przypomni jej Wiktor, po czym doda - Myślę, że nie jesteś pewna, czy dobrze czujesz się tylko w moim towarzystwie. Wolałaś być w szerszym...

Wtedy w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Madzia odpowie szczerym uśmiechem na wyznanie Wiktora i zapewni go, że myśli o nim na poważnie. A co więcej, nie poprzestanie tylko na tym!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze