Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kępski pozbędzie się Madzi i Wiktora ze wspólnej randki z Oliwką! Oburzy go propozycja syna - ZDJĘCIA

2023-07-25 12:33

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Madzia (Natalia Sierzputkowska) wprosi się na randkę Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Tomka (Jakub Sokołowski). Oczywiście, Zbrowska zgodzi się na towarzystwo przyjaciółki, ale nie będzie świadoma, że zabierze ona ze sobą również Wiktora (Grzegorz Kestranek)! Tym samym oboje w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wprawią Kępskiego w niemałe zakłopotanie, ale biznesmen będzie robił dobrą minę do złej gry. Do czasu aż jego syn wyskoczy z zaskakującą propozycją! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Madzia i Wiktor wproszą się na randkę Oliwki i Tomka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Kępski tego nie wytrzyma

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Madzia dowie się, że Oliwka i Tomek wybierają się do kina i postanowi do nich dołączyć. Tym bardziej, że Zbrowska sama zaprosi przyjaciółkę na ich randkę, ale nie będzie świadoma, że dziewczyna nie zamierza przyjść sama tylko z synem jej obecnego kochanka! Oczywiście, Madzia nie pochwali się tym faktem wcześniej tylko postawi zakochanych przed faktem dokonanym, tym samym mocno ich szokując. W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Oliwka nie będzie zachwycona towarzystwem Madzi i Wiktora, o Tomku już nie wspominając...

Jednak w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Kępski będzie robił dobrą minę do złej gry i nie da po sobie poznać, że syn i jego dziewczyna im przeszkadzają. Ale gdy tuż po seansie Wiktor zaproponuje, aby wspólnie wybrali się na kebaba, to już nie wytrzyma! Co prawda, Oliwka będzie miała ochotę nie śmieciowe żarcie, ale Tomek załatwi dla nich coś wykwintniejszego!

- Ale ja chętnie zjem falafela - szepnie Oliwka.

- Mam dla nas inne plany. Zarezerwowałem stolik w restauracji - przyzna Tomek.

Co więcej, w tym momencie w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Tomek da Madzi i Wiktorowi jasno do zrozumienia, że dalszą część wieczoru zamierza spędzić wyłącznie z Oliwką i nie życzy sobie, aby im się więcej narzucali!

- Dla dwojga - doda po chwili, wymownie patrząc synowi w oczy.

Wówczas w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka i Tomek pożegnają się z Madzią i Wiktorem i pójdą w swoją stronę. Jednak zachowanie Kępskiego ogromnie zszokuje przyjaciółkę Zbrowskiej, lecz jego syna wcale nie zdziwi!

- Twój ojciec dziwnie się zachował - stwierdzi Madzia.

- Wiesz co, mnie się wydaje, że on nie był zadowolony, że się wprosiliśmy - wyjaśni jej Wiktor.

Wtedy w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Madzia zda sobie sprawę, że nawaliła, ale Wiktor nie będzie miał jej tego za złe. A to dlatego, że zupełnie nie będzie interesowało go, co myśli jego ojciec. Tym bardziej, że sam będzie spotykał się z dziewczyną niewiele starszą od niego!

- Narobiłam kwasu... To było nieprzemyślane - przyzna przyjaciółka Oliwki.

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze