Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Tożsamość oszusta Jack'a ujawniona! Gabrysia się zdziwi, z kim miała tak naprawdę do czynienia

W "Barwach szczęścia" po wakacjach wyjdzie na jaw kim tak naprawdę jest "amerykański żołnierz" (Paweł Peterman), który uwiódł i okradł Gabrysię (Marta Juras). Mężczyzna, który ukląkł z pierścionkiem przed piękną Niedzielską przedstawił się jako Jack i posługiwał się językiem angielskim oraz łamaną polszczyzną. Tymczasem ów dżentelmen to nasz swojski oszust, który zapewne nigdy w życiu nie był w USA! Kim tak naprawdę jest Jack, przez którego Gabrysia będzie cierpiała jeszcze w nowym sezonie "Barw szczęścia"?

Barwy szczęścia. Cała prawda o Amerykaninie Jack'u! To się dopiero Gabrysia zdziwi

W "Barwach szczęścia" po wakacjach Gabrysia nadal będzie cierpiała przez oszusta, który jej się oświadczył, a następnie okrutnie wykantował. Niedzielska padła ofiarą znanego już oszustwa, które w sieci krąży pod nazwą "amerykański żołnierze". Złodzieje tworzą fejkowe konta i uwodzą niewinne kobiety, po czym proszą je o dużą pożyczkę na nagły wydatek i znikają. Gabrysia jednak mogła uwierzyć, że ta cała miłość dzieje się naprawdę, bo Jack pojawił się osobiście, z pierścionkiem i wyznaniami miłości! Ale finał był już taki jak w sieci - wyłudzone duże pieniądze i "narzeczony" zniknął. Kim okaże się "Amerykanin" Jack w nowym sezonie?

Gabrysia w "Barwach szczęścia" pozna prawdę o tożsamości oszusta dzięki swojemu uporowi. Niedzielska wyśledzi nową kochankę Jack'a i uda jej się namówić dziewczynę na spotkanie. Agnieszka (Aleksandra Mirecka) jednak okaże się agentką oszusta i ostro "przejedzie się" po Gabrysi. Na szczęście jednak ujawni prawdziwą tożsamość "Jack'a"!

Otóż "amerykański żołnierz Jack, bohater wielu wojen" to tak naprawdę Polak Andrzej Łysiak, mieszkający gdzieś po sąsiedzku! Kupi sobie mundur zapewne na pobliskim bazarze i nauczył mówić z angielskim akcentem. Tyle wystarczyło, aby okraść Gabrysię nie tylko z pieniędzy, ale z godności i marzeń o prawdziwej miłości. 

Na szczęście Łysiak w "Barwach szczęścia" po wakacjach wpadnie we własne sidła. Nasłana przez niego Agnieszka dzięki Darkowi (Andrzej Niemyt) zostanie zatrzymana przez policję i wyśpiewa wszystko co wie o miejscu pobytu kochanka. 

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka i Kajtek znów będą parą! Kępski pójdzie w odstawkę i będzie po staremu

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze