Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Tomek Kępski przygotuje dla Oliwki wielką niespodziankę, która zmieni się w koszmar!

2023-05-31 15:44

Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) zaskoczy Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) w kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” po wakacjach. Biznesmen poważnie zaangażuje się w podryw Zbrowskiej, ale czy jego działania będą bezinteresowane? Tomasz zaprosi piękną blondynkę i przygotuje dla niej coś specjalnego. Romantyczny wieczór w „Barwach szczęścia” po wakacjach 2023 zakończy się jednak nieoczekiwanym zwrotem akcji. Wszystko posypie się jak domek z kart, a wielka niespodzianka zmieni się w koszmar! Po tym dojdzie do rozstania zauroczonych sobą Oliwki i Tomasza?

Niespodzianka Kępskiego dla Oliwki okaże się porażką w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023?

Kępski i Oliwka długo flirtowali i nie mogli określić się, czy faktycznie chcą być razem. W nowych odcinkach „Barw szczęścia” po wakacjach nadal będą się spotykać, a biznesmen postanowi zrobić dziewczynie niespodziankę. Zaprosi ją na kolację, którą urządzi specjalnie dla niej. Chyba będzie liczył, że znajomość z kosmetyczką wkroczy na nowy poziom i to okaże się błędem. Wyjdzie na jaw, że Oliwka wcale nie chce się spieszyć z seksem, ze zbliżeniami, bo woli poczekać i postawić na dłuższą relację, niż jedynie przelotny romans. To chyba nie spodoba się Kępskiemu, który będzie liczył na coś więcej…

Koszmary finał randki Oliwki i Tomasza w „Barwach szczęścia” po wakacjach 2023

Kolacja Tomasza i Oliwki zakończy się jednym wielkim nieporozumieniem, a atmosfera całkiem padnie. Dziewczyna przestraszy się, że relacja i intensywność działań biznesmena przybiera na sile, a ona widocznie nie będzie na to gotowa. Zdradzamy, że w „Barwach szczęścia” po wakacjach 2023 nastąpi pewien rozłam w relacji tej dwójki, bo Kępski zacznie się zastanawiać, czy w ogóle powinien spotykać się z dużo młodszą dziewczyną. Różnica wieku okaże się problemem, z czego mężczyzna zwierzy się nawet Hubertowi (Marek Molak). Pyrka potwierdzi, że może to nie jest dobry pomysł, by nadal angażować się w relację z kosmetyczką. Jaka będzie ostateczna decyzja Tomka? Odpuści sobie Zbrowską i zaczeka na poznanie kobiety, która będzie miała podobny wiek co on? Wszystko okaże się niebawem, w nowych odcinkach „Barw szczęścia” po wakacjach. 

Barwy szczęścia. Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku
Najnowsze