Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Skandal w hotelu Stańskich. Bruno zniszczy interes przez seks z Karoliną?

2023-07-10 14:05

W hotelu Stańskich w nowym sezonie "Barw szczęścia" wybuchnie prawdziwy skandal! Wielkie zmiany są nieuniknione, a atmosfera stanie się napięta jak nigdy... Pracownicy mocno się zdziwią nagłymi zwrotami akcji, a wszystko przez seks Karoliny (Marta Dąbrowska) i Bruna (Lesław Żurek), do którego początkowo się nie przyznają. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Stański straci interes przez upojną noc z recepcjonistką? Karolina źle zniesie fakt, że przespała się z szefem za plecami Bożeny (Marieta Żukowska), a to jeszcze nie koniec.

Hotel Stańskich zagrożony w "Barwach szczęścia" po wakacjach!

Interes Bożeny i Bruna zmieni się bezpowrotnie w kolejnym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach. Stański dopuści się zdrady z Karoliną, z którą od jakiegoś czasu jest wyjątkowo bliski. Tym samym oddalił się od żony, bo Bożena naciskała na przeprowadzkę z Tadziem (Józio Trojanowski) na Mazury, gdzie czuje się bezpiecznie i komfortowo. Kiedy Bruno w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" pojawi się w hotelu sam, spędzi upojną noc z recepcjonistką, a sprawy pójdą za daleko. Kobieta nabawi się potwornych wyrzutów sumienia i uzna, że nie da rady dłużej pracować dla Stańskich... Wie dobrze, że nie zdoła patrzeć Bożenie prosto w oczy i udawać, że nie uprawiała seksu z jej mężem... Zawiłej sytuacji przyjrzy się ciekawski Justin (Jasper Sołtysiewicz), a wkrótce w hotelu zaczną się plotki o powodach odejścia recepcjonistki. 

Karolina postanowi bowiem złożyć rezygnację, co nie umknie Bożenie. Nieświadoma zdrady Stańska zacznie przekonywać pracownicę, by nie odchodziła z firmy. Nie domyśli się, że przekonuje do pozostania kochankę swojego męża... Co więcej, sam Bruno też raczej nie będzie skory do powiedzenia prawdy i przyznania się do seksu z koleżanką. Zrobi się straszne zamieszanie! 

Hotel Stańskich upadnie przez zdradę Bożeny i Bruna w "Barwach szczęścia"?

Sytuacja w hotelu stanie się bardzo napięta. Nie wiadomo jeszcze, jak Bruno załatwi kwestię swojej niewierności. Informowaliśmy jednak, że miejsce Karoliny prawdopodobnie zajmie Kajtek (Jakub Dmochowski). Cieślak pogubi się w życiu i stanie się bezdomny! Jak podaje portal światseriali.interia.pl, chłopak wpadnie w problemy, z których pomogą wykaraskać się Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Patryk (Konrad Skolimowski). Kajtek miałby zamieszkać z Jezierskim i Justinem. Do tego przejmie stanowisko Karoliny i stąd wiadomo, że wielkie zmiany w hotelu Stańskich są nieuniknione. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze