Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Sabina odkryje przerażającą prawdę o synu! Kajtek nie będzie już tym samym chłopakiem

2023-08-09 10:41

Sabina (Barbara Jonak) w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach, odkryje przerażającą prawdę o synu! Kajtek (Jakub Dmochowski) zmieni się nie do poznania i szybko wyjdzie na jaw, że skrywa wiele tajemnic... Okłamie nie tylko znajomych, ale przede wszystkim własną matkę, która zrobiłaby dla niego wszystko! Niestety Sabina w nowym sezonie "Barw szczęścia" za późno zorientuje się, w czym leży problem. Pozna szokującą prawdę o Kajtku, ale i tak nie domyśli się, co jeszcze planuje młody Cieślak.

Sabina dowie się szokującej prawdy o Kajtku. Z synem nie będzie dobrze w nowym sezonie "Barw szczęścia"

Sabina dopiero odkryje, że Kajtek pogubił się w życiu. Nie chcąc martwić matki, nic nie odzywał się o swoich problemów. W nowych odcinkach "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że tych jest całkiem sporo... Młodego Cieślaka spotkają problemy mieszkaniowe, co jako pierwszy odkryje Patryk (Konrad Skolimowski). Zaproponuje mu wspólne mieszkanie wraz z Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Sytuacja może być trochę niezręczna, bo przecież każdy z nich spotykał się z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), ale też nikomu z dziewczyną nie wyszło, więc puszczą sprawę wolno. 

Sabina dopiero od Zbrowskiej dowie się, że jej ukochany syn ma więcej problemów, niż mogłaby sobie wyobrazić! Oliwka wprost zakomunikuje Tomalowej, że jej były ukochany musiał szukać pomocy u Patryka i Justina. - (...) Mówiłaś, że coś złego się z nim dzieje, a ja to zlekceważyłam. Mogłam z nim pogadać, jakoś mu pomóc - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa podłamanej Tomalowej. 

Szczera rozmowa Sabiny z Kajtkiem w 2834 odcinku "Barw szczęścia". Nie powie całej prawdy!

Sabina osobiście porozmawia z synem, zapewni go, że przecież zawsze może na nią liczyć i wszystko jej powiedzieć. - Nie chcę być jak jakaś sierota, która nie umie sobie z niczym poradzić - cytuje wspomniany portal i będzie widać, że Kajtek chce jak najszybciej odwrócić temat. - Powiedz lepiej, co u was? Z Kazikiem wszystko okej? Maja robi postępy w gimnastyce? - zapyta się Cieślak. 

- Rozmawiamy o tobie. A z tobą coś się dzieje. I próbujesz to przede mną ukryć - zauważy Sabina. Wtedy w 2834 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że syn potrzebuje pieniędzy. Poprosi matkę o pożyczkę kilkuset złotych. 

- Jestem w zasadzie spłukany - zdradzi syn, a kiedy Sabina udzieli mu wsparcia finansowego, skontaktuje się z podejrzanym dostawcą w celu odebrania "towaru". Czyżby Kajtek wpadł w problemy z narkotykami? Sabina wyczuje, że syn ma większe kłopoty niż mówi. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze