Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Powrót cwanych rodziców Kępskiego. Tomasz zadrży przed Wandą i Henrykiem - ZDJĘCIE

2023-06-23 11:17

Wanda (Maja Barełkowska) i Henryk (Zbigniew Suszyński) powrócą do "Barw szczęścia" w nowym sezonie! Charyzmatyczni rodzice Tomasza (Jakub Sokołowski) wkroczą do jego życia z przytupem. To przecież oni narobili niezłego zamieszania w związku z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) i wyjazdem syna do USA. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2023, Wanda i Henryk poznają nową ukochaną syna. Jak zareagują na fakt, że piękna Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) jest tyle młodsza od mężczyzny? Zrobi się zamieszanie.

Wanda i Henryk namieszają w życiu Tomasza w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Rodzice Kępskiego znów pojawią się w jego życiu w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia". Z pewnością dojdzie do spotkania seniorów z Oliwką i nie wiadomo czy rodzicom mężczyzny spodoba się fakt, że Zbrowska jest dużo młodsza od niego. Z rozmowy Madzi (Natalia Sierzputkowska) i Wiktora (Grzegorz Kestranek), którą ostatnio nagrywał na planie serialu Jakub Sokołowski wynika, że Wanda i Henryk będą się obawiali o syna. Nic dziwnego, skoro jakiś czas temu oboje poznali Iwonę, która potem zabrała ukochanego do USA. Rodzice Tomasza nie byli zachwyceni Pyrką, a ich wściekłość sięgnęła zenitu, kiedy to syn obwieścił im nowiny o wyjeździe do Stanów. Wanda i Henryk odradzali Kępskiemu taki ruch, bali się o jego zdrowie po przeszczepie. Przewidywali, że decyzja syna będzie miała kiepskie konsekwencje i się nie pomylili. 

Przypomnijmy, że Tomasz nie posłuchał matki i ojca, wyjechał z Iwoną do USA, a potem wrócił do Polski sam. Okazało się, że Pyrka zdradziła go z jakimś profesorem, a kiedy biznesmen postanowił pojechać zawalczyć o związek, zastał puste mieszkanie. Od tego momentu wszystko upadło, a on zaczął interesować się Oliwką. W końcu połączyło ich coś więcej, a w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach staną się nierozłączni. 

Wanda i Henryk nie polubią Oliwki?

Pewnym jest, że rodzice Tomasza poznają jego nową ukochaną, ale jak zareagują? To pozostaje tajemnicą, chociaż można się domyślać, że temperamentni rodzice Tomka znów będą mieli jakieś "ale". Czy z Oliwką będzie jak z Iwoną? Wanda i Henryk znów przewidzą, że to nie jest dla niego odpowiednia ukochana? A może bardzo polubią Zbrowską, nie jak kiedyś Pyrkę? To wszystko wyjdzie na jaw już niebawem, w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze