Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Zaskakująca przemiana Oliwki! Przy Kępskim zmieni się nie do poznania - ZDJĘCIA

2023-06-21 12:35

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Madzia (Natalia Sierzputkowska) już nie pozna Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), która pod wpływem Tomka (Jakub Sokołowski) kompletnie się zmieni. I to nie tylko dlatego, że po bolesnym rozstaniu z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) i ponownym odnalezieniu miłości, uśmiech nie będzie schodził jej z twarzy. Tylko przez to, że w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Oliwka będzie już miała zupełnie inny gust, pod wypływem którego zrobi coś, na co wcześniej nigdy by się nie zdecydowała! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Oliwka w Barwach szczęścia. Tomek całkowicie odmieni przyjaciółkę Madzi

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach relacja Oliwki i Tomka będzie kwitnąć. Mimo iż Kępski będzie miał wątpliwości, czy Zbrowska na pewno nadaje się do poważnego związku, gdyż przecież odmówi mu seksu i poprosi, aby tak się nie śpieszyli, to jednak uczucie do młodej kosmetyczki okaże się silniejsze. Tym bardziej, że również i Oliwka uzna, że za bardzo przystopowała Tomka i postanowi całkowicie się mu oddać, przez co kolacja ze śniadaniem wydłuży się o cały wspólny weekend! A w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Tomek kolejny raz porwie Oliwkę, ale tym razem do kina, co nie byłoby w ogóle dziwne, gdyby nie to, że jak podaje swiatseriali.interia.pl zaproponuje jej film, na który kiedyś nigdy by nie poszła!

- Dziś kończę wcześniej i Tomek mnie zabiera... Idziemy do kina na "Miasto w cieniu" - zapowie Madzi przed wyjściem do pracy.

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Madzia będzie zaskoczona filmem, który wybrał Tomek na randkę z jej przyjaciółką. Szczególnie, że to kompletnie nie będzie jej gatunek filmowy, ale jak widać przy Kępskim całkowicie odmieni jej się gust!

- Wraz z facetem zmienił ci się gust filmowy - zaśmieje się Madzia.

Oczywiście w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Oliwka nie przyzna Madzi racji, tylko zacznie tłumaczyć, że przecież trzeba się rozwijać i poznawać nowe rzeczy. Tyle tylko, że przyjaciółka będzie wiedziała swoje, więc zaproponuje, że porozwija się wspólnie z nią skoro faktycznie idą tylko na film!

- Bo chyba idziecie na film, a nie do kina? - uśmiechnie się.

W pierwszej chwili w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka zignoruje fakt, że Madzia wprosiła jej się na randkę, ale gdy zda sobie sprawę, że przyjaciółka mówi całkiem serio i wcale nie żartuje, to uzna, że w sumie przyda jej się przyzwoitka. Tyle tylko, że Tomek wcale nie będzie z tego zadowolony, gdyż Madzia nie zjawi się przed kinem sama tylko z Wiktorem (Grzegorz Kestranek), co już kompletnie w 2830 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie spodoba się ojcu chłopaka!

- W takim razie widzimy się przed kinem - zapowie Zbrowska.

- Mówiłaś, że idzie z nami twoja przyjaciółka, ale Wiktor... - westchnie Tomek.

- Nie wiedziałam - wytłumaczy się Oliwka.

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Najnowsze