Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka zgodzi się na seks, aby zatrzymać Tomka?! Nie pozwoli Kępskiemu odjeść - ZDJĘCIA

2023-05-31 13:04

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zacznie żałować, że nie zgodziła się na seks z Tomkiem (Jakub Sokołowski). Po odrzuceniu propozycji kolacji ze śniadaniem Kępski przestanie odzywać się do młodziutkiej Zbrowskiej, przez co kosmetyczka pomyśli, że skutecznie go do siebie zraziła. Jednak w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Oliwka nie będzie chciała rezygnować z Tomasza, dlatego postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i zdecyduje się pierwsza odezwać do Kępskiego! Czy tym razem to ona zaproponuje, aby nieco przyśpieszyli? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Oliwka zaproponuje Tomkowi seks w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! Tylko tak zdoła zatrzymać ukochanego

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Tomek przestanie odzywać się do Oliwki, gdy ta nie zgodzi się na jego propozycję wspólnej kolacji ze śniadaniem. Tym bardziej, że Kępski ostatecznie odrzucił dla niej byłą kochankę Grażynę (Kinga Suchan), gdyż mocno napalił się na młodziutką kosmetyczkę, jednak ona jeszcze nie będzie gotowa na seks! Zbrowska nie będzie chciała śpieszyć się z kolejnym krokiem w ich relacji i poprosi Tomka, aby nieco zwolnili. Oczywiście, Kępski na to przystanie, ale szybko okaże się, że będą to jedynie pozory, gdyż po tej sytuacji biznesmen przestanie odzywać się do kosmetyczki, która z tego względu w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zacznie mieć do siebie pretensje, że odmówiła mu seksu!

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach odrzucony Kępski zacznie mieć wątpliwości, czy młodziutka Zbrowska nadaje się do poważnego związku. Mimo iż, Oliwka bardzo będzie mu się podobać, to jednak jej wiek zacznie być dla niego przeszkodą, z czego zwierzy się Hubertowi (Marek Molak). Oczywiście, Pyrka poradzi mu, aby nie wiązał się z nikim na siłę, co Kępski mocno weźmie do siebie i przestanie odzywać się do Zbrowskiej, co z kolei ogromnie zmartwi samą zainteresowaną. W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Oliwka zwierzy się ze wszystkiego Madzi, która szybko wyłapie, w czym leży problem...

- Może niepotrzebnie go przystopowałaś... Wiesz, jak jest. Nie każdy facet lubi obrywać po łapkach - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

Wtedy w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka zacznie żałować, że poprosiła Tomasza, aby dali sobie trochę czasu i będzie mieć do siebie pretensje. Jednak Madzia pocieszy, że nie zrobiła nic złego, gdyż jakby naprawdę mu na niej zależało, to by na nią poczekał. Ale Zbrowska wcale nie będzie tego taka pewna...

- Jeśli mu zależy, to poczeka. A jak nie, to znaczy, że facet nie jest wart twojej uwagi - uzna Madzia.

Jeszcze w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Zbrowska zdecyduje się wziąć sprawy w swoje ręce, gdyż nie będzie chciała rezygnować z Kępskiego. Oliwka postanowi skontaktować się z Tomkiem i szczerze z nim porozmawiać, ale nim zdąży wybrać jego numer, to ukochany sam zjawi się w jej gabinecie! Zdradzamy, że tym razem Zbrowska już nie będzie taka powściągliwa i zgodzi się na wspólną kolację z Kępskim, która wydłuży się na cały weekend!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Najnowsze