Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2817: Odważna propozycja Kępskiego! Oliwka jeszcze nie będzie gotowa - ZDJĘCIA

2023-05-04 14:33

W 2817 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zaprosi Tomasza (Jakub Sokołowski) na wspólny obiad, ale spotka się z odmową! Kępski wybierze towarzystwo syna, ale zdecyduje się wszystko solidnie wynagrodzić swojej nowej partnerce. Jeszcze w 2817 odcinku "Barw szczęścia" biznesmen zjawi się w gabinecie Zbrowskiej i wyjdzie z bardzo odważną propozycją, ale Oliwka jeszcze nie nie będzie gotowa na tak poważny krok w ich związku. Tyle, że Tomek wcale jej nie posłucha! Czym to się skończy? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2817 - wtorek, 16.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2817 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka nie będzie mogła wyjść z podziwu nad Tomkiem, z którym spędzi bardzo miły wieczór na eleganckim wernisażu. Zauroczona Zbrowska opowie o wszystkim Madzi (Natalia Sierzputowska) i uzna, że musi kuć żelazo, póki gorące, dlatego to ona wyjdzie z propozycją kolejnego spotkania. W 2817 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka zaprosi Tomka na randkę, ale tym razem spotka się z odmową! Wszystko przez to, że w międzyczasie Kępski spędzi miły czas w towarzystwie Grażyny (Kinga Suchan) i Wiktora (Grzegorz Kestranek), z którymi wspólnie wybierze lokal na swój biznes z synem. A gdy już podpiszą umowę, to była kochanka niespodziewanie się na niego rzuci i zacznie całować, ale Tomek ją odrzuci i ani Grażyna, ani Wiktor nie będą mogli mu tego darować!

W 2817 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Tomek zacznie skręcać meble w Skateshopie, gdy zadzwoni do niego Oliwka. Podekscytowana Zbrowska zaprosi Kępskiego na wspólny obiad, ale ukochany się z niego wymiga! Kosmetyczka będzie robiła, co mogła, ale biznesmen nie zmieni zdania i tym razem wybierze syna!

- Właśnie mam przerwę w pracy i myślałam, że moglibyśmy gdzieś razem wyskoczyć na obiad - zaproponuje Oliwka, ale Tomek wyjaśni jej, że ma dużo pracy i nie może zrzucić wszystkiego na syna, jednak Zbrowska w 2817 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie będzie tego od niego wymagać, a jedynie uzna, że mógłby sobie zrobić przerwę.

- Skoro czeka cię praca fizyczna, to przydałaby ci się solidna porcja kalorii - zażartuje Zbrowska.

- Naprawdę nie dam rady - Kępski postawi sprawę jasno.

Tuż po skończonej pracy w 2817 odcinku "Barw szczęścia" Tomek nieoczekiwanie zjawi się w gabinecie Oliwki i postanowi wynagrodzić jej swoją niedyspozycję. Kępski zaprosi Zbrowską na kolację, ale tym razem ze śniadaniem, co już nie spodoba się kosmetyczce.

- Chciałem ci wynagrodzić dzisiejszy brak czasu... Przepadł nam wspólny obiad, ale może dasz się zaprosić na kolację? Ze śniadaniem? - zaproponuje Tomek.

Wtedy w 2817 odcinku "Barw szczęścia" Oliwce zejdzie uśmiech z twarzy. Zbrowska spojrzy Kępskiemu prosto w oczy i da mu jasno do zrozumienia, że powinien nieco zwolnić, gdyż ona nie chce spieszyć się z kolejnym krokiem w ich związku. Oczywiście, Tomek się na to zgodzi, ale tylko z pozoru, gdyż po chwili przyciągnie ją do siebie i zacznie całować, a Oliwka nie będzie w stanie mu się oprzeć!

- Dobrze... Będę bardzo powolny - zapowie Tomek, po czym przyciągnie ją do siebie, a ona mu nie ucieknie!

Barwy szczęścia. Randka Oliwki i Kępskiego. Przyjdzie czas na poważną rozmowę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze