Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2815: Pierwszy pocałunek Oliwki i Tomka! Wygra walkę o Kępskiego z Grażyną - ZDJĘCIE

2023-04-20 13:35

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Tomek (Jakub Sokołowski) odwiedzi Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i w końcu odważy się zrobić pierwszy krok w ich relacji. Kępski zaprosi Zbrowską na wieczorny wernisaż, na co kosmetyczka oczywiście się zgodzi i to z uśmiechem na ustach. W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka zrobi się na bóstwo, aby przypodobać się Tomkowi, który w końcu przestanie być obojętny na jej wdzięki! Między Zbrowską a Kępskim zrobi się naprawdę gorąco i Grażyna (Kinga Suchan) definitywnie zejdzie na dalszy plan. Tym bardziej, że dojdzie do pierwszego pocałunku! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2815 - piątek, 12.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Kępski dotrzyma słowa i zjawi się w odwiedzinach u Zbrowskiej. Mimo iż, Tomek wyprowadzi się z hotelu Stańskich, to przed wymeldowaniem zajrzy do gabinetu kosmetyczki, aby się z nią pożegnać i zapewnić, że będzie o niej pamiętał. Biznesmen zaprosi ją nawet na wspólny lunch, w czasie którego Oliwka pozna jego syna Wiktora (Grzegorz Kestranek), a także ich plany o założeniu firmy, zajmującej się sprzedażą sprzętu z USA dla skaterów. Wówczas Zbrowska opowie Kępskiemu o własnych marzeniach i przyzna, iż chciałaby wypromować własną markę kremu, do czego Tomek zacznie ją ochoczo namawiać. I tak w 2815 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka postanowi pójść za radą biznesmena i na kolejnym spotkaniu pochwali się sukcesem!

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Tomek odwiedzi Oliwkę, która już na wstępie podziękuje za motywację przy produkcji autorskiego kremu. Zbrowska oświadczy, iż rozpoczęła sprzedaż własnego produktu klientkom, co bardzo ucieszy Kępskiego. Jednak mina biznesmena zrzednie, gdy dowie się, że jedną z jego nabywczyń jest Grażyna. Tomek od razu domyśli się, że była kochanka nie będzie miała dobrych intencji, szczególnie iż ostatnio sama będzie próbowała go poderwać i wcale się nie pomyli, gdyż Grażyna będzie przychodzić do Oliwki na zwiady i będzie próbować wybić jej go z głowy. Dlatego w 2815 odcinku "Barw szczęścia" Kępski postanowi w końcu wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosi Zbrowską na prawdziwą randkę!

W 2815 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka i Tomek wybiorą się wspólnie na uroczysty wernisaż. Oczywiście, Zbrowska przyjmie zaproszenie od Kępskiego, którym już od dłuższego czasu jest zauroczona, a gdy w końcu biznesmen się przełamie, to postanowi zrobić na nim olśniewające wrażenie. Kosmetyczka zrobi się na prawdziwe bóstwo, czym aż powali Tomka na kolana. Kępski już dłużej nie będzie w stanie oprzeć się urokowi Oliwki i w 2815 odcinku "Barw szczęścia" jej ulegnie! Między Zbrowską i Kępskim wreszcie dojdzie do pierwszego pocałunku, po którym Grażyna będzie mogła usunąć się w cień, gdyż Tomek na dobre zauroczy się w młodszej Oliwce!

Barwy szczęścia. Powrót Stańskich. Bruno stęskni się nie tylko za hotelem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze