Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka zwariuje na punkcie Tomka. Madzia zwróci uwagę na nietypowe zachowanie przyjaciółki - ZDJĘCIA

2023-05-29 13:27

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) kompletnie oszaleje na punkcie Tomka (Jakub Sokołowski). Namiętne pocałunki z Kępskim sprawią, że Zbrowska będzie chodziła cała rozpromieniona i zacznie uśmiechać się od ucha do ucha, co nie ujdzie uwadze Madzi (Natalia Sierzputkowska). W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej przyjaciółka Oliwki od razu domyśli się, kto jest sprawcą tak dobrego nastroju Zbrowskiej, która już nie będzie w stanie nawet zaprzeczyć! Tyle tylko, że sam zainteresowany wcale nie podzieli jej entuzjazmu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Oliwka straci głowę dla Tomasza Kępskiego w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Źle na tym skończy?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka całkowicie zwariuje na punkcie Kępskiego! Romantyczna randka z biznesmenem i namiętne pocałunki sprawią, że Tomek wywróci świat młodziutkiej Zbrowskiej do góry nogami, przez co na dobre zapomni o Kajtku (Jakub Dmochowski). Kosmetyczka nie zrazi się nawet, gdy Kępski postanowi nagle przyśpieszyć tempo w ich relacji i otwarcie zaproponuje jej seks, na który ona jeszcze nie będzie gotowa. Co prawda, Tomek obieca, że poczeka, ale pożądanie będzie tak duże, że nie będzie w stanie, a Zbrowska również nie będzie mogła zbyt długo mu się opierać. To wszystko sprawi, że pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Oliwka będzie aż emanować radością!

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka będzie chodzić uśmiechnięta od ucha, co nie ujdzie uwadze Madzi, która zjawi się u niej na paznokciach. Przyjaciółka Zbrowskiej od razu domyśli się co, a raczej kto jest sprawcą tak dobrego nastroju kosmetyczki i wcale nie pomyli się w swoich podejrzeniach, gdyż Oliwka faktycznie oszaleje na punkcie Tomka!

- Widzę, że ten facet wskoczył ci do głowy i nieźle się tam rozsiadł - zauważy Madzia, na co Oliwka odpowie tylko szerokim uśmiechem.

W pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Zbrowskiej już coraz trudniej będzie ukrywać, że kompletnie straciła głowę dla Kępskiego. Dlatego tym razem jak Madzia poruszy temat biznesmena, to nawet nie będzie się bronić, utwierdzając we wszystkim swoją przyjaciółkę!

Tyle, że w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach radości Oliwki wcale nie podzieli sam zainteresowany! Co prawda, Tomek będzie pod ogromnym wrażeniem ukochanej, którą pochwali się nawet Hubertowi (Marek Molak), jednak nie będzie pewien, czy ich różnica w wieku nie będzie znacząca dla przyszłości ich związku...

- Oliwka jest piękna, ambitna, ale nie wiem czy nie za młoda na poważny związek - zwierzy się Pyrce.

Jednak w pierwszym 2826 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Tomek sam nie będzie wiedział, czego chce. Tuż po rozmowie z Hubertem i przedstawieniu mu swoich wątpliwości względem dużo młodszej Oliwki, Kępski poleci do ukochanej jak na skrzydłach i zacznie ją całować. Wygląda na to, że pożądanie będzie dużo silniejsze od rozumu biznesmena...

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Oliwki i Kępskiego z zaskakującym finałem. Zaniemówi na jej widok
Najnowsze

Materiał sponsorowany