Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Spisek Madzi i Wiktora przeciwko Oliwce i Kępskiemu. Zrobią z nich głupich i będzie afera - ZDJĘCIA

2023-06-20 15:18

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 nastąpi spisek przeciwko Oliwce (Wiktoria Gąsiewska) i Kępskiemu (Jakub Sokołowski)! To Madzia (Natalia Sierzputkowska) i Wiktor (Grzegorz Kestranek) zrobią na złość Zbrowskiej i Tomaszowi. Chociaż para spotyka się już jakiś czas, nagle w "Barwach szczęścia" po wakacjach syn biznesmena bardzo zainteresuje się przyjaciółką Oliwki. To doprowadzi do wielu szokujących sytuacji, bo młody chłopak ewidentnie zacznie działać przeciwko ojcu i sabotować jego związek! We wszystko wciągnie Madzię!

Wiktor i Madzia uprą się na zniszczenie Oliwki i Kępskiego? Afera w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Oliwka i Kępski spotykają się od dłuższego czasu, chociaż był to głównie flirt. W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Zbrowska i Tomasz zaczną zachowywać się jak prawdziwa para. Szkoda tylko, że to bardzo nie spodoba się Wiktorowi, a pech zechce, że chłopak weźmie się za Madzię. Dziewczyna nie zauważy niczego dziwnego w tym, że jej najlepsza przyjaciółka spotyka się z ojcem Wiktora. Dla Oliwki i Kępskiego sprawa stanie się żenująca, ale nie bardzo będą mieli możliwość coś temu zaradzić. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, w 2830 odcinku "Barw szczęścia" Kępski zaprosi ukochaną do kina, a madzia zadeklaruje, że chciałaby dołączyć. Zakochani będą pewni, że dziewczyna stawi się na spotkaniu sama. Bardzo się pomylą, bo razem z nią zobaczą zbliżającego się Wiktora! Kępski aż poblednie na myśl, że ma umawiać się na podwójną randkę z synem i koleżanką swojej dziewczyny. 

- Mówiłaś, że idzie z nami twoja przyjaciółka, ale Wiktor... - cytuje słowa Kępskiego wspomniany portal. 

- Nie wiedziałam - rzuci jedynie Oliwka. 

- Niespodzianka. Jak tylko usłyszał, że idziemy do kina, nie dał się spławić - objaśni Madzia w 2830 odcinku "Barw szczęścia".

- Mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza - zapyta się Wiktor ojca. 

- A tobie nie przeszkadza, że ojciec też idzie? - rzuci zdenerwowany Kępski.

- Obniżę trochę średnią wieku - zakpi bezczelnie chłopak. 

Madzia zorientuje się, że chyba nie powinna dopuszczać do sytuacji, kiedy to Wiktor i Tomasz spotykają się na jednej randce. Nie da rady tego odwrócić, więc ostatecznie obie pary wejdą do kina. Po filmie nastąpi jednak ostra dyskusja na temat seansu, a Wiktor zacznie sobie pozwalać na coraz więcej. Kępski wścieknie się, że syn na każdym kroku stara się uprzykrzyć mu życie. Będzie widać, że wszystkie jego działania to spisek przeciwko ojcu i jego młodziutkiej dziewczynie. 

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze

Materiał sponsorowany