Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kępski wpakuje się z Oliwką jak z Iwoną?! Rodzice Tomka przewidzą najgorsze? - ZDJĘCIA

2023-06-21 11:51

Kępski (Jakub Sokołowski) znów wyjdzie na głupiego i naiwnego w „Barwach szczęścia” po przerwie wakacyjnej? Okaże się, że bliscy bardzo martwią się o Tomasza, który zaangażował się w związek ze sporo młodszą Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), ale czy ten związek ma prawo bytu? W kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” po wakacjach 2023 wyjdzie na jaw, że m.n. matka biznesmena bardzo martwi się o to, że syn znów zostanie skrzywdzony. Iwona (Izabela Zwierzyńska) potraktowała go okropnie, zdradziła i zostawiła, a czy tak będzie też z Oliwką? Na jaw wyjdą nowe fakty.

Oliwka taka jak Iwona? Rodzice Kępskiego nie będą zachwyceni w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 

Tomasz postara się ułożyć sobie życie z piękną, ale dużo młodszą Oliwką w „Barwach szczęścia” po wakacjach. Nie wszystkim się to spodoba, a już na pewno nie Wiktorowi (Grzegorz Kestranek), który będzie tak zniesmaczony związkiem ojca, że zacznie podrywać Madzię (Natalia Sierzputkowska), najlepszą przyjaciółkę Zbrowskiej. Nie to jednak wyda się najokrutniejsze. Okaże się, że wszyscy martwią się o biznesmena, a już na pewno Wanda (Maja Barełkowska), jego matka. Przypomnijmy, że seniorce od początku nie podobał się związek syna z Iwoną, a kiedy lekarka wymyśliła stypendium w Stanach, kobieta oszalała z zazdrości i żalu, że Pyrka zabiera jej syna za granicę! 

Wanda rozbije związek Oliwki i Tomasza i potraktuje ją jak kiedyś Iwonę?

Jakub Sokołowski podzielił się z widzami zakulisową sceną, kiedy to nakręcił z boku rozmowę serialowego syna z Madzią. Udało mu się uchwycić moment rozmowy syna z nową sympatią, dotyczącą rekacji rodziców biznesmena na spotykanie się z Oliwką. - (…) Ja wiem, ojciec też to wie, ale najwyraźniej bał się, że dziadkowie pomyślą, że znowu wyjdzie tak jak z tamtą dziunią - powie Wiktor do Madzi w jednym z nadchodzących odcinków „Barw szczęścia” po wakacjach 2023. - No to powinien zadbać o to, żeby ją poznali - skwituje Madzia, która uzna, że Oliwka nigdy nie potraktuje Tomasza jak kiedyś Iwona, więc matka Tomasza powinna inaczej do niej podejść niż do Pyrki.

Zdradzamy, że do spotkania Oliwki i Wandy faktycznie dojdzie w „Barwach szczęścia” po wakacjach, ale czy to będzie owocne spotkanie? Wanda faktycznie nie polubiła Iwony i chyba miała rację, skoro kobieta zostawiła Tomasza dość szybko po wyprowadzce do USA. Dopuściła się zdrady z pewnym profesorem, a kiedy biznesmen starał się ratować związek, niestety nic z tego nie wyszło. Wrócił do Polski sam i zaczął flirt ze Zbrowską. Kępski zaczął układać sobie życie z Oliwką, ale czy ona też go nie zrani? Wszystko okaże się już niebawem. 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Najnowsze