Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Matka Cezarego będzie chciała go zabić! Józefina nigdy nie daruje synowi zaręczyn z Natalią - ZDJĘCIA

2023-08-22 14:43

W 2836 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu Cezary (Marcel Opaliński) będzie pewny, że matka Józefina (Elżbieta Jarosik) zabije go, jeśli dowie się, że kolejny raz wybrał Natalię (Maria Dejmek), a nie ją! A to oznacza, że milioner Rawicz nie przestanie bać się swojej władczej, dominującej mamusi. Dla własnego dobra i spokoju Natalii w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach nawet nie spędzi z ukochaną Wigilii. Jakby tego było mało Józefina postanowi ostatecznie zniszczyć szczęście jedynego syna. Jak to zrobi? Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2836 po wakacjach - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nie trudno przewidzieć jak w 2836 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu Józefina przyjmie wiadomość o świątecznych planach Cezarego i Natalii. W Wigilii Rawicz nie będzie chciał narażać się matce, zaostrzać konfliktu między Józefiną i Zwoleńską oraz Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska), więc uprzedzi ukochaną, że podczas kolacji nie będą razem.

Oczywiście Rawicza w 2836 odcinku "Barw szczęścia" ogarnie przygnębienie, że nie spędzi całych świąt Bożego Narodzenia z Natalią i jej córką Leą (Lena Sobota), ale nie będzie miał serca zostawić matki samej, a gdyby Józefina dołączyła do Marczaków na pewno doszłoby do kolejnych zgrzytów. - Nasze matki by się pozabijały - stwierdzi Natalia, a równie zawiedziony Cezary doda, że matka jego też by zabiła, gdyby na Wigilii nie był w ich rodzinnym domu.

Jednak w świąteczny wieczór w 2836 odcinku "Barw szczęścia" Cezary znajdzie sposób, żeby uwolnić się od toksycznej matki i bez jej błogosławieństwa oświadczy się Natalii. Zaręczyny zakochanych nastąpią w wyjątkowych okolicznościach, bez udziału Józefiny. Ale nieco Rawiczowa dowie się, że jej jedyny ślub planuje ślub ze znienawidzoną Zwoleńską. Od razu postanowi działać. Szczęście narzeczonych długo nie potrwa.

W 2837 odcinku "Barw szczęścia" już po świętach ze względu na córkę i przyszłego zięcia Małgorzata spróbuje pogodzić się z Rawiczową, ale Józefina wcale nie będzie miała na to ochoty i szybko utnie ich rozmowę. Matka Cezarego spotka się z Sofią, którą namówi do ostatecznego odbicia Natalii narzeczonego Cezarego.

Barwy szczęścia ZWIASTUN 2826 odcinka. Tak się zacznie nowy sezon. Żałoba u Kasi po śmierci Stefana. Kępski zostawi Oliwkę?
Najnowsze