Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kolejny podbój Justina! To już nie będzie Agata - ZDJĘCIA

2023-06-28 14:49

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Justin (Jasper Sołtysiewicz) zakręci się obok kolejnej dziewczyny! I wcale nie mowa tutaj o Agacie (Natalia Zambrzycka), którą podrywał Skotnicki po odpuszczeniu sobie byłych kochanek Kajtka (Jakub Dmochowski) - Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Lilly (Mayu Gralińska Sakai). A to dlatego, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej u jego boku pojawi się ktoś nowy! Czy to u jej boku Justin ostatecznie odpuści sobie również Pyrkę? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Nowa dziewczyna Justina w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?! To dla niej odpuści sobie Agatę?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Justin nie będzie zwalniał tempa, gdyż w oko wpadnie mu już nowa dziewczyna. Przypomnijmy, że w obecnym sezonie Skotnicki i Jezierski (Konrad Skolimowski) starali się o serce Zbrowskiej, ale ostatecznie przyjaciel Patryka odpuścił sobie walkę o byłą ukochaną Kajtka. Wszystko przez to, iż zrozumiał, że Oliwka tak naprawdę wciąż jeszcze kocha swojego byłego podobnie jak Lilly, obok której również się zakręcił. Ale także i w tym przypadku przegrał z Cieślakiem, gdyż i Azjatka nie zdążyła się jeszcze wyleczyć z miłości do niego. Wówczas Justin zakręcił się obok Agaty, czym wystawił przyjaźń z Patrykiem na poważną próbę. Nic dziwnego, w końcu Skotnicki wziął się za jego byłą narzeczoną i nie zamierzał odpuszczać nawet po groźbach Jezierskiego, ale w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej to się zmieni!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Skotnicki daruje sobie również Pyrkę?! Bardzo możliwe, że Justin zrezygnuje także z walki o niedostępną Agatę, a wszystko przez to, że w jego życiu pojawi się ktoś nowy! Kamila Lakomicka, która niebawem pojawi się w obsadzie, pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z planu, gdzie widzimy jej bohaterkę właśnie w towarzystwie Justina! Skotnicki pozuje z nową bohaterką w hotelu Stańskich, a więc dokładnie w tym samym miejscu, gdzie wpadła mu w oko Lilly! Czyżby w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej historia znów zatoczyła koło? Czy dla nowej bohaterki Justin zrezygnuje także z Agaty tak jak wcześniej z Oliwki na rzecz Lilly?

Póki co jeszcze nie wiadomo czy Justin i nowa bohaterka stworzą parę w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach, ale wiele wskazuje na to, że ten podbój się nie uda. Wszystko przez to, że występ początkującej aktorki w uwielbianym serialu TVP2 będzie jedynie epizodem, a więc ich wątek dalej się nie rozwinie.

- @kamilalakomicka ⭐ na barwnym planie 🧡Z @barwyszczescia.official współpracujemy od początków serialu; mamy stałe role, mamy - tak jak dziś - fajne epizody 🎭👌🎯 Działamy 🤝#stars #starsimpresariat #AktorzySTARS #aktor #aktorka #serial #barwyszczęścia #barwy #barweczki #casting #studio #warszawa - skomentowała zdjęcia Kamili Lakomickiej agencja stars_impresariat, do której przynależy młoda aktorka.

Zatem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Justin raczej nie stworzy związku z nową bohaterką, ale z pewnością nie będzie narzekał na nudę. Skotnicki będzie filarem drużyny Darka Janickiego (Andrzej Niemyt), a także zaangażuje się w pomoc Reginie (Kamila Kamińska), której fitness klub znajdzie się na granicy bankructwa. A przede wszystkim wciąż będzie ważnym graczem hotelu Stańskich!

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Najnowsze

Materiał sponsorowany